Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hótaposót is használtok...

Hótaposót is használtok télen, illetve bakancsot/csizmát is?

Figyelt kérdés
Eddig én nem vettem külön hótaposót csak bakancsot, elvileg a márkás fajták leirásában az van, hogy vizálló és -21 fokig tartja a meleget, nem fázik benne a láb. Baj, ha csak az egyiket használjuk egész télen?
2013. dec. 6. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ha meleg és nem megy be a hó akkor felesleges.


Nekem 3 éves lányomnak van egy ovodás bakancsa, mert kegyetlenül szét autózott egyet az összel, így egy aldis bakancsba mehet csak oviba.

Aztán van egy primigi nagyon szép csini bakancsa, ez meleg is, de felül szörme van rajta, így habár alulról vízhatlan, de ha térdig híba lenne akkor az elázna. ìgy van hótaposolya.

2013. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen a bakancs én nem vennék hótaposót.

3 éves fiamnak vagy egy bakancsa,szőrmés,de nem vízálló,szóval vettünk neki egy hótaposót is,ami jó lesz a latyakban.Meg van egy bélelt gumicsizmája,ha netán olyan tél lenne mint tavaly,hogy leesik egy csomó hó,aztán olvad és bokáig érő pocsolyák vannak...

2013. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két kisfiam (5 és 3 évesek) van, egyiknek Elefanten, másiknak Superfit bakancsa van, mindkettő 100% gyapjú béléssel. Évek óta 1-1 cipőt veszek, és mindig kibírták a telet, nem fázott a lábuk, nem ázott be, oviba, bölcsibe ebbe mennek. Felesleges lenne kettőt vennem, mivel ezek is tökéletesen megfelelnek.
2013. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
négy éves a fiam,idén vettem először hótaposót neki.eddig csak egy bakancsa vagy csizmája volt,ami vízálló is volt és meleg is.De most a lidl-ben láttam 3500-ért egy nagyon jó kis hótaposót,és megvettem neki.És nem bántam meg,mert nagyon jó,szereti is a fiam.Tegnap leesett nálunk az első hó,és abban ment oviba
2013. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!