Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves és 6 éves kisgyerek...

3,5 éves és 6 éves kisgyerek bírni fog 6 órás utat busszal?

Figyelt kérdés
Úgy lesz, hogy megy 3 órát a busz, aztán 15 perc pihenő, és indulás tovább.
2013. okt. 14. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent ki lehet bírni,a kérdés, hogy hogyan. A 6 éves esetében még van remény, hogy leköti egy könyv, mesefilm valami adathordozón, stb. de a 3.5 éves "szét fogja szedni a buszt", baromi sok idő ez egy ilyen picinek.
2013. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 óra egyfolytában, majd negyed óra pihenő és 3 óra megint egyfolytában?

Még a 6 éves talán.

De a 3 és fél éves, pláne, aki gondolom nem is olyan régen szobatiszta, már az nehézkes lehet, hogy 3 órát kibírjon pisilés nélkül.

És hát lehet vinni könyvet vagy játékot, de negyed óra pihenéssel, egyfolytában 6 órát ülve a fenekén tölteni, még ha történetesen nyugodtabb típus is, szerintem nem fog kibírni.

Túlzás ilyen hosszú utat betervezni.

Muszáj menni? Mert ha nem, én biztos nem vinném őket ilyen hosszú útra. Ha óránkét 10 percre megállna a busz és úgy lenne 3 órás az út, esetleg...De ezt szerintem a 3 és fél éves nem fogja kibírni.

2013. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem muszáj, ne vidd őket. Ez büntetés nekik, főleg a picinek. Na meg neked és az útitársaidnak is az lesz.
2013. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
muszáj vinned őket?nagyon sok nekik ennyi utazás.főleg a kicsinek.nekem a fiam 2és fél éves.és már előre félek mi lesz ha 2órát utazunk kocsival pestig,utána 2 óra várakozás a repülőtéren és 2 óra repülés.mi kiköltözünk külföldre,ugy hogy muszáj vinnem.:) de előre félek mert egy örökmozgó gyerek
2013. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!