Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezek jók lesznek karácsonyi...

Ezek jók lesznek karácsonyi ajándéknak egy 3 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Vettünk neki Hello Kittys puzzlet,éjszakai fényt,társasjátékot,3 barbiet,egy fürdetős baba szettet,puzzle könyvet,nyomda készletet,angol memória kártyát.
2013. dec. 12. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper ajándékék, ne hallgass senkire :)inkább örülj, hogy ennyi mindent tudsz neki venni. Minden gyereknek vannak olyan percei vagy délutánjai, mikor egyik játék sem elég jó, ilyenkor társaságra vágynak szerintem, nem pedig az a gond, hogy túl sok játéka van. Boldog karácsonyt!!:)
2013. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok egy gyereknek egy rokontól ennyi. Persze, hogy jó mindegyik, de azért majd írd meg, hogy mikor kibontotta, melyikkel kezdett el játszani, és, hogy a későbbiekben játszik-e velük.
2013. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Le fogom írni hogy melyik tetszett neki. :) Kellemes Ünnepet Kívánok!
2013. dec. 13. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!