Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy elszakad a cérna?

Figyelt kérdés
Rettenetes fárasztó napunk van, az egy éves lányommal ma valahogy semmi nem jön össze... Nem megy az alvás az evés... Én meg már a plafonon vagyok, a férjemmel is ordítoztam egy sort délben, de már úgy bánom! Veletek is előfordul? Hogy kezelitek ilyenkor a helyzetet?
2009. nov. 24. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.


A megoldás kézenfekvő, csak én pl. 3 havonta egyszer tudom megoldani: Menj el otthonról egy órácskára egyedül, a babát bízd másra!

2009. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos egyre sűrűbben. immár 4 éve vagyok itthon. megpróbálok sokkal többet kint lenni a gyerekekkel a friss levegőn, mert utána kezelhetőbbek. ha meg kivagyok (nem ordítozok) sokat sírok, láthatóan idegesebb vagyok. elmondom, mi a bajom. a férjem tudja milyen rossz nekem h mindig a gyerekek körül forog minden, meg a ház körüli dolgok, mondta is, ő nem bírná, de kitartás, már csak 1 év. no igen, ha be nem hülyülök addig- mondom én. ezen jót röhögünk. már az is, h elmondom vkinek mi a bajom, az is könnyít a dolgomon.
2009. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ó igeeeen!! Természetes dolog, hogy néha kiadjuk a fáradt gőzt. Megoldás: elmenni kicsit gyerek nélkül, ha megoldható. Bölcsis a kislányom, most beteg, itthon vagyok vele, és most tudom igazán értékelni a vele töltött időt. Figyeljétek meg, mikor nem lesztek egész nap együtt, hogy fog hiányozni a kis hangja, a nevetése, a jövés-menése...
2009. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul. 9 éve vagyok itthon a gyerekekkel, mindössze fél évet dolgoztam az elmúlt években. Én is úgy vagyok vele, hogy minden elmúlik egyszer, lejár a GYES, és már nem hozható vissza ez a pár csodás év. Ennél jobb dolgom soha nem lesz, azt hiszem. Hiszen egészséges minden gyerekem, és inkább legyenek rosszak, mint betegek. De hiába gondolom így, nem tudom mindig betartani, hogy türelmes legyek. Az tény, hogy ha nagy a harmónia a férjemmel, akkor a gyerekekkel is sokkal több a türelmem. Próbálj néha kiszabadulni, barátnővel találkozni. Nekem is ritka az ilyen, de havonta, 2 havonta talán megoldható.
2009. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!