Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek szép ez a kislány?...

Szerintetek szép ez a kislány? Vagy nem kifejezetten? Így, ismeretlenül, milyennek látjátok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 19. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos voltál, és most is biztos szép vagy.
2013. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
teljesen átlagos, nem kirívóan szép, de nem is csúnya.
2013. dec. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szép kislány :)
2013. dec. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csúnyának látod magad, akkor csinálj magadon előnyös változásokat.

Haj, smink, ruha, köröm.

Mindenkiből lehet jó nőt csinálni, csak van akinek tovább tart.

Ja, és egy kózhely, ami igaz: van olyan férfi, akinek te vagy/leszel a legszebb.

Amúgy a fényképen levő kislány nagyon helyes, egyáltalán nem csúnya.

2013. dec. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont a napokban gondolkoztam azon, hogy számomra a szépség valahogy belülről fakad. Vannak ismerőseim, gyerekek és felnőttek is, akik elsőre nem tűntek szépnek, de aztán annyira megszerettem őket, hogy most valahogy gyönyörűek. Észrevettem a szép részleteket, a többi meg fel sem tűnik. Vannak olyanok is, akik kezdetben szépnek tűntek, ma már nem értem, miért.

Tanítottam oviban, volt egy kislány, aki kis csúnyácska volt, egész addig azt gondoltam, nincs csúnya gyerek, de ő... Fél szeme leragasztva, meg az egész gyerek olyan fura volt, tudom, nem tehetett róla, de feltűnt. Másfél év múlva ő volt a legszebb a csoportban. A mai napig nem tudom, hogy ő változott-e ennyit, vagy én láttam másképp.

2013. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

En sztem nincs olyan h csuny ember. Mindenki szep. Amugy is a szepseg belulrol fakad. :)

Az en ismerosom pl: szemuveges volt, pattanasos, es el alo fulei vannak es megis vn baratja mert ugy fogadja el amilyen. :)

2013. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Szép kislány... elálló fülekkel. De hát, így van ez, az elálló fülűek egyből észreveszik ezt a szépséghibát másokon. :)
2013. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép kislány voltál.
2013. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én isgondolkodtam a minap ezen. Kislánynak olyan szép voltam. gyönyörü szőke haj, nagy kék szemek. Most meg tiszta sötét és már őszül is a hajam. Az arcom is öregszik. De én már 35 vagyok. Te is szép kislány voltál.
2013. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egy bájos fotó és észre sem vettem, hogy eláll a füled.
2013. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!