Vigantol helyett?

Figyelt kérdés
Eltört a Vigantol olajam,és nincs doki az ünnepek alatt,milyen D vitaminnal helyettesíthetem?Ti milyet használtok,és mennyibe kerül?(recept nélkülire gondolok)
2013. dec. 25. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz ha nem adod pár napig. Sőt akár 2 hetet is kihagyhadsz!

Kellemes ünnepeket!

2013. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok dokihoz menni csak azért,hogy kiírassam,mert mindig hazahozunk valamit,és mehetek vissza 2 nap múlva..neki szednie kell mindennap 2 cseppet.)Nézek valami akkor a patikában ,remélem van ügyelet...biztosan :)

Köszönöm,én is viszont kívánok Boldog Ünnepeket!:))

2013. dec. 25. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Van valami amit lehet recept nélkül kapni de most nem jut eszembe a neve!Drágább is jóval mint a Vigantol!

De egyébként nállatok nem lehet olyan hogy be telefonálsz és íratsz fel?Mindenképp be kell menned gyerekestőt mindenestől??Nállunk kiteszik a portára a recepteket és csak beugrok érte!

2013. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor van ügyelet, nem kell a gyereket is magaddal vinned, elviszed magaddal a papírt, amin rajta van, hogy minden nap kell a 2 csepp, elmondod, hogy mi történt és kiírják a Vigantolt.

Vagy nincs esetleg hasonló korú gyerek a környezetedben, akiktől tudnátok kérni az ünnepek idejére? És utána kiíratod a gyerekorvosával. És oda sem kell magaddal vinned ilyen miatt, elég, ha egyedül elmész.

Mi a Vigantolt használtuk, nem is tudom, hogy egyáltalán az helyett lehet-e mást használni. Mondjuk azt sem írtad, hogy mekkora a gyerek, mert ha nagyobb, akkor azért nagyobb gyerekeknek több mindent lehet kapni patikában, mint egy pár hónapos babának, vagy egy 1-2 éves gyereknek.

2013. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már régóta nem használok vigantolt, helyette más d vitamin készítményt. De ha ez elfogy (pár év múlva :)) akkor ilyet fogok venni, mert ez olcsóbb és természetesebb:

[link]

2013. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
holnap már lesz rendelés betelefonálsz és kérsz egy újat.nálunk lehet ilyett csinálni.
2013. dec. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!