Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vigantol helyett mit tudnék...

Vigantol helyett mit tudnék adni ami szintén csepp formájú?

Figyelt kérdés
Sajnos eltört és tudom, hogy hiány most mindenhol, de azért valamit csak kéne adnom, mert messze még a tavasz. Valami hasonló árfekvésűre gondoltam.
2013. febr. 4. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idös a gyerek?
2013. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vita-D Baby kapszula. Ezt biztos lehet adni, de sajnos 2000 ft körül mozog az ára. 30 db kapszula van benne.
2013. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.5 éves.

Sajnos a 2000ft-ot ebben a hónapban nem nagyon engedhetjük meg magunknak, mert van egy nagyobb kiadásunk ami miatt összébb kell húzni magunkat.

2013. febr. 4. 08:09
 4/9 anonim ***** válasza:

1,5 évesen már nem kell minden nap adnod neki.

nyugodtan adhatod heti 1-2 lakalommal. Ami fontos hogy elsö életévében mikor olyan rohamossan nö a gyerek akkor kapjon elég D vitamint. Ha késöbb nem kap minden nap sem lesz baj, mert már nem nö annyira.

2013. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 éves korig, az őszi-téli időszakban minden nap ajánlott a kisgyermekeknek a D-vitamin.
2013. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Különböző multivitamin szirupok is tartalmaznak D-vitamint.

Pl. : Cebion multivitamin szirup, Eurovit multivitamin gyermek szirup, Marslakócskák szirup, Vita Kid szirup. De sajnos ezek is kb. 1500 ft körüli árban vannak. Sajnos a vitaminkészítmények nagyon drágák. Esetleg a gyerekorvossal vagy a védőnővel beszélj, talán receptre van valamilyen készítmény, amit olcsóbban meg lehet venni.

2013. febr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Délután megkérdezem a védőnőt, csak kiiratni már nem fogunk tudni. De hátha tud ő is ajánlani valamit. A gyógyszertárban nem szeretem megkérdezni, mert nem igazán olyan a hozzáállásuk, mint kéne.
2013. febr. 4. 09:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudott mást ajánlani a védőnő.
2013. febr. 4. 14:06
 9/9 Golan Trevize ***** válasza:

Hivatalosan nincs helyettesítő készítménye.

Bár szerintem már lehet kapni, mert nekünk sikerült venni.

Megoldás lehet még, ha keresel egy olyan gyógyszertárat, ahol segítőkészek, és tudnak adni mást, valamint elmondják, hogy hogyan adjad és mennyit.

2013. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!