Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam 3,5 eves most...

A kisfiam 3,5 eves most kezdte az ovit 2 het itthon 2 het ovi, annyit beteg. A teso 7 honapos. Kivennetek az ovibol a nagyot?

Figyelt kérdés
a kicsi 6 hosan is antibiotikumot kapott es moat 7 hosan is :-( ugy el vagyok keseredve, hogy ennyit betegek. es a kicsi rogton elkapja. mit csinaljak?
2013. dec. 28. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén én be sem írattam volna ha otthon vagyok a kicsive.
2013. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is azt mondom amit az első.
2013. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem elpaterolva van, csak ebedig van ott, hogy jatszon a vele egykoru gyerekekkel.
2013. dec. 28. 19:06
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
nem venném ki, ezen át kell esnie. Azért egy 3,5 éves már igényli a gyerektársaságot. Sajnálom a gyerkőcöket, de hidd el, idővel jobb lesz.
2013. dec. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Akár van kicsi, akár nem, egy ilyen korú gyereknek jót tesz a közösség. És anyukának is sokkal könnyebb dolga van, jobban tud a kicsivel foglalkozni, aki még ilyenkor nagyobb törődést igényel, ha a nagyobb oviban van.

És ezzel kérdező nem csak ti vagytok így, a fiam is most kezdte az ovit, ő is, meg több, mint a fél csoport az eddigi oviidő felét otthon töltötte betegen. De ha nem most esik át ezeken a betegségeken, akkor átesik akkor, ha máskor beíratod. Ezeken át kell menni.

De amit tehetsz, hogy veszel neki Béres cseppet és C vitamint és erősíted vele az immunrendszerét. Akkor valamennyire ellenállóbb lesz.

Én nem venném ki ezért az oviból. Viszont azt megteheted, hogy egy ideig otthon tartod, amíg megerősödik betegség után az immunrendszere és mikor teljesen jól van, erős a szervezete, akkor viszed újra.

2013. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
kap c vitamin, meg immunerositot is. a nagy, de a kicsit is ugy sajnalom, mar a masodik antibiotikumot kapj :-((
2013. dec. 28. 19:13
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

"De ha nem most esik át ezeken a betegségeken, akkor átesik akkor, ha máskor beíratod. "


Kérdezőnél nem az a baj, hogy a nagy beteg, az valahol tényleg természetes hanem,hogy a kicsi 6 hónapos is elkapja tőle.

2013. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

nem vennem ki

viszont az orvos mit mond rá? nem lehet, hogy van valami komolyabb baja a nagynak? mert olyankor szokott ennyire gyenge immunrendszere lenni az embernek független attol, hogy hany éves

2013. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Mi pont így voltunk. Nem vettem ki, 1 hetet ment beteg lett, aztán a kicsi is elkapta, a nagy 3 hetet volt itthon. Sokszor megfordult a fejemben, hogy kiveszem. Egy 3,5 évesnek kell a közösség szerintem. De szerintem betegségek szempontjából a január, február durvább, esetleg 2 hónapra szüneteltessétek az ovit. A nagynak én most kasvirág+propilisz kivonatot adok, eddig úgy tűnik segít.
2013. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Én is beirattam a nagyot csanába, a kicsi azőta 3 x kapott antibiotikumot. Ez rossz, de a nagy igényli a gyerektársaságot. Most , hogy 2 hét szünet van, állandóan a bölcsit emlegeti.

Előbb utóbb át kell ezeken esniük. A kedves anyukák, akik nem paterolják el a gyerekeiket otthonról, azok meg veregessék meg a vállukat.

2013. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!