Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lázcsillapítás Nurofent meg...

Lázcsillapítás Nurofent meg Cataflamot lehet egyszerre adni? 7 évesnek kellene.

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kivève orvosi utasìtàsra.


3 napos làza volt a lànyomnak és egyszerre kellett adni neki de a tàjèkoztatòn rajta van hogy 7 òra teljen el.

A doki mondta nekünk hogy mehet egyszerre mivel 42 alà nem ment a làza.

2013. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úristen 42? Remélem már jól vagytok, hogy viselte a gyermeked?
2013. dec. 31. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

ha jól tudom, hasonló a kettő összetétele, de akkor is csak orvosi utasításra!egyébként is, kicsinálja a gyomrot.

inkább hűtőfürdőzd a gyermeket ha nem akar lemenni a láza - már elég nagy hozzá.

jobbulást!

2013. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
cataflamot panadollal javasolják (nekem legalább is a gyerorvosunk ezt mondta)
2013. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. dec. 31. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem adnám együtt, mert a Cataflam önmagában is nagyon erős, nem is biztos, hogy 7 éves beszedheti (bár lehet, hogy igen, meg kéne nézni). Inkább vegyen langyos fürdőt. Nem kell hideg, de 30-35 fok jót tesz. Ha többféle fájdalomcsillapítót vesz be valaki egyszerre, megnöveli az agyvérzés esélyét még egészséges embernél is.
2013. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1# igen köszi vidàman ès jòl van. :-) 3 napig tartott aztàn huss elmùlt.Fèltettem mivel ő mèg csak 10 hònapos.Remèlem nàlatok nem ekkora a baj.. :-)
2013. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Cataflam (ahogy a papírján is rajta van) 14 év altti gyerek be sem veheti!
2014. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
cataflam cseppre gondoltam azt szedhetik gyerekek is.
2014. jan. 1. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!