Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen került ki gyereked...

Hány évesen került ki gyereked a rácsos ágyból? Onnantól miben aludt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30 hónapos korában került ki, gyerekágyba, leesésgátlóval. Nem volt semmi gond az átállásssal, azért került ilyen későn át, mert a kistesótól "féltette" az ágyikóját:)
2014. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20 hónapos kora óta sima felnőtt heverőn alszik.
2014. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz 15 hónapos a hónapban, és egy 3-2-1-es ülőgarnitúra 2személyes kanapéján kezdjük altatni a héten. Már aludt rajta korábban,így nem veszünk neki külön ágyat.Ez bőven megfelel és mellé is tudok kucorodni,ha igényli.
2014. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Azért egy kanapét nem alvásra találtak ki.....a gerincének biztos jot tesz....nem ezen kéne sporolni sztem. De a te gyereked...
2014. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lányom 18 hónaposan,fiam 19 hónaposan került át kiságyból ágyba.

Lánykám még rendes ifjúsági heverőre került,de csináltattunk emeletes ágyat és együtt költöztek át,mikor fiam 19 hós volt, lánykám meg 38 hónapos. Semmi gond nem volt.

2014. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretett kisagyban aludni,igy csak 2 evesen szoktattuk at. Aztan ugy gondoltuk,hogy veszunk egy csodaszep emeletes agyat,mert tudtuk,hogy akarunk tesot. Kislanyom most az emeletes agy also szintjen alszik.

Ha a teso nagyobb lesz(meg a pocakomban van),akkor a kislanyom felkerul a felso szintre:)

Mi igy oldottuk meg:)

38hkm

2014. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy évesen vettünk neki leesésgátlós ágyat. Muszáj volt, a rácsosban egyszerűen rémesek voltak az éjszakák.
2014. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Én 360 hónapos vagyok.
2014. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én 7 hónapos terhes!és külön alszunk a gyerekkel!
2014. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17 hónaposan már kétszeméjes ágyon aludt. mert akkor kitalálta, hogy nem alszik magában és oda kell mennem hozzá néha. Így nekem is kényelmesebb.
2014. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!