Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen kezdtétek...

Mennyi idősen kezdtétek bemutatni a bilit a babátoknak?

Figyelt kérdés

15 hónaposan még korai? Esteleg eljátszhatnánk a babákkal vele, hogy bele pisilnek meg kakilnak?

Nem várom el hogy szobatiszta legyen még korai, de már el lehet kezdeni megmutatni neki a bilit? Már mutatja hogy van kaka, ezt érti.


2014. jan. 2. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kezdtük.
2014. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Olyan 2 eves lehetett. De a sogornom kisfia most 2 eves es mar egy jo fel eve probalkozik a bilivel,tobb kevesebb sikerrel.

Masik sogornom lanyai(ikrek) masfel evesek,es meg halvany jelet sem mutatjak annak,hogy szobatisztak akarnanak lenni. Ugyhogy szerintem gyerekfuggo a dolog.

5 eves kislany anyukaja es 38hkm

2014. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy kezdtétek és hol tartotok?
2014. jan. 2. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Játszásiból elkezdheted.

Mi olyan másfél éves korában kezdtük ráültetni a bilire, mindig szívesen ült rá akár ruhában, akár ruha nélkül fürdés előtt. Jó játéknak tekintette, de ekkor még nem lett szobatiszta.

2014. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ébredések utàn,lefekvések,fürdês elõtt ülünk rà,egy hónapja csinàljuk,ha nincs itthon apa,ên nekem is mindig eszemben van a bili,akkor napi 3 pelus fogy a 7 helyett és minden biliben van termés,kaka csak ott. ràülünk ês fêl percen belül csurog is :)

termêszetesen nem szól,nem jelez, de szìvesen ül rà ês màr biztos êrti,h.mire való.

1-es voltam

2014. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
18 hónapos volt. Játékként kezdtük. Mi is ráültettük a plüssjátékokat a bilire (2 bilink van az egyiken 1 játék ült, a másikon ő. amikor nem vette észre a plüss alá beöntöttem egy kis vizet . A lányom odáig volt, hogy pisilt a macija és akkor ő is pisilt egyet.) :)
2014. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) És boldog új évet nektek!
2014. jan. 2. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi egy éves korában kezdtük. Most 21 hónapos és nagyon régen a wc-be kakál már a bilit rég elfelejtettük. Viszont a pisiért nem szol, csak a kaka nem megy a pellusba 13 hónapos kora óta.
2014. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 17 hósak, karácsonyra kaptak bilit, akkor ráültettük őket ruhástól, még egyszer odaadtam nekik, de tologálni kezdték, eltettem...

18 hónapnál hamarabb amúgy nem érdemes, akkor esetleg már megérnek rá

2014. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. jan. 2. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!