Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hétben vagyok és pár...

20. hétben vagyok és pár napja egyik pillanatról a másikra elkap a sírás. Akartam ezt a gyereket nagyon, most mégis megijedtem. Normális vagyok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az. Az első babánknál én is pánikba estem néha. Ilyen apróságok is képesek voltak megijeszteni, hogy, hogy fogom én fürdetni, hisz olyan pici, és törékeny egy kisbaba.

Ma már csak mosolygok, de akkor, abban az állapotban ez tényleg óriási dolognak tűnt. Aztán minden jött magától!

Az ember, ha belegondol hatalmas felelősséget vállal egy babával, ez is ijesztő tud lenni, plusz dolgoznak a hormonok... minden adott egy kiadós síráshoz!

de ne félj, nem lesz baj! :)

2013. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, aki a tv relkámon sírja el magát. Szerintem teljesen beleférsz még a normális kategóriába. Viszont teljesen felesleges aggódni, menni fog, nyugi.
2013. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj nem lesz semmi gond!majd meg látod odáig leszel a piciért!

boldog babavárást!

2013. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is megrémiszt néha a változás gondolata, olyankor kitör a sírás, de aztán elmúlik:-) nyugi


34hkm

2013. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális:) nem kis változás vár rátok ha meglesz a baba. Én konkrétan ültem a kocsiban hátul a babával, amikor szülés után párom hozott minket haza, és mélyen azon gondolkodtam, hogy mit fogon én ezzel a pici babával kezdeni?? Kicsi volt, első volt, sírt, nem tudtam mi a gondja, 5 napja született meg, és hát na..párom sem volt okosab :D Ma már másfél éves, jön a kistesó!

Ne aggódj, nem lesz semmi gond. biztosan lesz segítságed, vagy akitől kérdezhetsz. ráérsz még egyébként ezeken gondolkodni. és hidd el, abban a pillanatban amikor először a kezedbe adják, minden félelmed, aggodalmad elmúlik. :)

2013. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!