Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek nem volt...

Van itt olyan akinek nem volt "normális" a terhessége mégis teljesen egészséges gyermeke született?

Figyelt kérdés
Most vagyok 5-6 hetes bevéreztem kaptam rá gyógyszert, de most rettegek hogy ha már itt az elején baj van mi lesz később....dongaláb, daganat vagy még ezernyi betegség van...
2013. okt. 9. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen volt egy vérömleny a méhemben, pihenni kellett, nehogy elvetéljek és kaptam gyógyszert is. 12 hetes ultrahangon a tarkóredő a határértéken volt, ami ugye Down-kórt is jelenthet, de nem lett semmi gond. 27 hetesen annyira görcsöltem, hogy kórházba kerültem, pár nap múlva haza is mehettem. 32 hetesen véreztem, akkor is kórház, fennállt a koraszülés veszélye, ezért kaptam tüdőérlelő injekciót, és pihenni kellett! hazaengedtek, 37 hetesen szültem, teljesen egészséges a már most 7 hónapos fiam. :)
2013. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sokaknak van ilyen és mégis utána probléma mentes a terhesség. Amiket te irtál betegségek nem ettől függenek. Ilyen problémák általában probléma mentes terhességből lesznek. Tény hogy ezernyi gnd lehet de nem szabad ezen agyalni, mert akkor ennyi erövel ne mozdulj ki otthonrol mert mivan ha a fejedre esik egy tégla. Próbálj meg csak a pozitív dolgokra gondolni ez fontos a terhesség alatt.
2013. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!