Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon "anyas" kisgyermekednek...

Nagyon "anyas" kisgyermekednek milyen a kapcsolata az apjaval?

Figyelt kérdés
Nagymamaval vagy akar idegenekkel hogy viselkedik? Baratkozos? Vagy visszahuzodo? A fiam az apjanak se hagyja hogy megolelje..gondoltam majd valtozik de mar 2 es fel eves es ugyanilyen.. pedig szeret vele elmenni 2esben csavarogni orakra is haza se akar jonni hozzam de ha ott vagyok apja eg6 puszit se adhat neki..mert rigton hisztizik es kuabalja hogy neem..pedig annyira szereti a ferjem es latom milyen rosszul esik neki minden reggel h az olembol visit h ne puszilja meg se ot se engem.
2013. júl. 6. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Javitas: rogton hisztizik es kiabalja nem rigton hisztizik es kiuabal...:) telefonrol irok es konnyen mellenyulok..helyesirasi hibakrol szolo valaszokat nem szeretnek most kani..
2013. júl. 6. 15:08
 2/3 anonim ***** válasza:
A kicsi 2, a tesója 4 éves, mindkettő kimondottan nagyon anyás. A kicsi jól elvan az apjával is, a nagy nem annyira, ő sem szereti ha puszilgatja az apja, nem köszön neki reggel, vagy este, mikor hazajön a munkából. A kicsi mindig köszön neki, sőt rohan az előszobába hozzá, ha nyílik az ajtó. Nagymamával mindkettő jól elvan nélkülem. Idegenekkel eleinte visszahúzódóak, de egy kis idő elteltével már megbarátkoznak velük általában. Mindkettő fiú.
2013. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt!vartam hatha lesz meg tobb :)
2013. júl. 11. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!