Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvajáró lett a 8 éves kislány...

Alvajáró lett a 8 éves kislányom?! Minden éjjel nyitott szemmel járkál, érthetően beszél, pakolászik, vagy csak kiabál, de másnap semmire sem emlékszik! Aki volt ilyen helyzetben szülőként, kérem segítsen!

Figyelt kérdés
Elalvás után kb. 1 óra múlva kezdődik, és valamikor többször is "bolyong"! Kisebb korában is előfordult 1x-2x, de azt "betudtuk" a rossz álmoknak...most viszont mindennapos eset lett!

2014. jan. 9. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mióta sűrűsödtek az éjjeli séták? Tudsz valamit kötni ehhez? Iskolakezdés, családi problémák, tesó születés stb. Ha tudnád, hogy mi okozza ezt a feszültséget, akkor lehet, hogy fel tudjátok oldani.


Én is alvajáró voltam, életem során több ciklusban, mindig valami nagyobb változás idején. Utoljára 10 éve mászkáltam, mikor terhes lettem a nagyobbik gyerekemmel.

2014. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Mi itt voltunk:


[link]

2014. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nagyjából rá egy hétre állandósult, hogy megtudta, testvére lesz, "anya babát vár" (már nagyon szeretett volna tesót:), illetve kezdődött a téli szünet a suliban. Nos? ebből mindegyik megoldódott:

- a szünetnek vége és

- a baba nem fejlődött tovább (életjel nélkül....épp ma tudtam meg), úgyhogy jövő hétfőn missed ab műtét.:((


Majd meglátjuk, hogy ezektől a tényektől jobb lesz-e, avagy durvulni fog-e a helyzet! De ismerve a lányomat utóbbira tippelek...:(

2014. jan. 10. 15:18
 14/16 anonim ***** válasza:
Részvétem a baba miatt :( Szerintem vidd el egy kivizsgálásra ők biztosan többet tudnak majd mondani, persze akkor ha te is helyrejöttél.
2014. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :'((
2014. jan. 10. 15:56
 16/16 anonim válasza:
Tilos felébreszteni!
2014. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!