Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislánnyal mit...

Két éves kislánnyal mit lehetne csinálni itthon? Nagyon unjuk magunkat

Figyelt kérdés
Az egész család unatkozik, elmászkálni nincs pénzünk, egy unalmas faluban lakunk. Ötletek?
2014. jan. 12. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Séta, rajzolgatás pl. zsírkrétával, vízfestékkel.

Meseolvasás, könyvnézegetés.

2014. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
:S Költözzetek városba. Egy faluban én is meghalnék az unalomtól. Régen nagyimnál nyaraltam két hetekig és akkor jó volt, de tudtam, hogyha ott élnék, az halálos lenne. Halálosan unalmas. Egy faluban nincs semmi:S Ha nincs ott egy jó közösség, akkor GATYA.
2014. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Sétához nagyon fúj a szél. A párom meg nem szeret olvasgatni a kicsinek. De amúgy jók az ötletek.

Igaz, ezek lekötnék a kicsit, de minket nem.

2014. jan. 12. 14:07
 4/20 Jégtánc ***** válasza:
86%
Nagyon szép idő van,menjetek sétálni.
2014. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2. Ha veszel nekünk a városban egy házat akkor odaköltözünk. Ilyen sz@r ötletet...
2014. jan. 12. 14:08
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Hát valóban nincsenek nagy lehetőségek falun ... Esetleg egy kis séta az erdőben (ott csak felfogják a szelet valamennyire a fák ) ?
2014. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért is írtam, hogy falun lakunk, hogy könnyebben tudjatok ötletet adni. Itt nincsenek butikok, áruházak ahol nézelődni lehetne.

Társasozni a kicsi miatt nem lehet és semmi olyat amit ő nem tud.

2014. jan. 12. 14:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
mi társasozunk, olvasgatunk, kirakózik, puzzle én pl a tv-t nem engedem napközben bekapcsolni. Utálom mikor az apja beülteti a tv elé és csak nyúlnak a tv előtt, a hideg is kiráz. Néha tv-zünk, este egy mese de kb ennyi. Néha laptopon készségfejlesztő játék.
2014. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Internet, ház körüli apró javítások,főzés mosás takarítás, gyereknevelés, filmnézés, stb. stb.
2014. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell apukának olvasgatni, elég ha lapozza vele a könyveket, szerintem tök aranyos, amikor felismer dolgokat a kicsi és mondja.

Nálunk nem fúj a szél, nyilván ha tudom, hogy nálatok igen, akkor nem javaslom! :) ugyan nem szélviharban, de ha fúj a szél, ráadom a lányomra az overált, kesztyűt, sálat, sapkát és megyünk a környező kis erdőbe, ahol tényleg felfogják a fák a szelet. De az udvarra is ki lehet menni labdázni :) az én lányom is 2 éves, ha nagyon rossz az idő, vagy unalom van, akkor takarítok, ő is kap egy rongyit és lehet port törölni, vagy vasalok és nekiáll ő is a játékvasalóval segíteni. Vond be szerintem ilyen dolgokba :)

2014. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!