Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kivizsgálásra kell befeküdn...

Ha kivizsgálásra kell befeküdni a kórházba a gyermeknek, a szülő ott maradhat mellette?

Figyelt kérdés
A szegedi gyermekklinikára kell befeküdni,és szeretnék mellette lenni éjjel nappal, nekem nagyon jó a szék is éjszakára csak mellette maradhassak.
2014. jan. 14. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
attól is függ hány éves.
2014. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 éves
2014. jan. 14. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves, de a legtöbb helyen lehet fizetni olyan szobát, ahol maradhatsz, akkor is, ha a gyerek kora miatt ez már nem volna lehetséges a sima kórtermekben.
2014. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na ezért kérdeztem. 4évessel megengedik! De jó eséllyel széken alszol.
2014. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ott 2 éve nem engedték a gyerekosztályon. De nagyon kedvesek voltak a nővérek, "elbújtattak", amikor jött szétnézni a biztonsági őr (újszegeden így működött akkor). Széken ülhettem így titokban. :)

Gégészeten is kedvesek voltak, ott is kaptam széket.:)

2014. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, megjegyzem én anyatigris vagyok és ezt éreztettem is velük, hogy nem tudnak elrobbantani a kisgyerek mellől:)
2014. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálunk úgy volt, ha éjszaka volt szabad ágy, akkor nem kellett széken aludnom. viszont apuka nem maradhatott bent éjszakára, csak anyuka/nagymama - mert volt bent egy szoptatós anyuka is.

de határozottan (ugyanakkor kedvesen) közöld az orvossal, hogy szeretnél mellette maradni.megértőek szoktak lenni, így bújkálni sem kell :)

2014. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az jó, mert egy hétig kell bent lenni neki, és még másik városban is lakunk.
2014. jan. 14. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is mondtam az orvosoknak, ők mondták meg a nővér segített a biztonsági őr elől elbújni. :) Úgy vettem észre nem az orvoson múlik ki maradhat és ki nem abban a szobában. Másik városból mész, tutira maradhatsz. Van mamás szoba is, lehet ha van hely megkapod, de van anyaszálló, ha van hely lehet ott is kapsz, járj utána.
2014. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!