Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 fiamnak 1 nap különbséggel...

2 fiamnak 1 nap különbséggel van szülinapja, hogyan oldjam meg hogy a középső fiam ne érezze, hogy őt kihagyjuk valamiből?

Figyelt kérdés

Van egy 4 és fél éves augusztusi fiam, egy két és fél éves októberi fiam és egy fél éves szintén augusztusi fiam! :)

A nagy és a kicsi szülinapja között 1 nap van csak, együtt lehetne tartani és a rokonok is biztos amellett kardoskodnának, hogy ne legyen két buli csak egy, de nem szeretném ha rosszul esne a középső fiamnak, hogy a másik két testvérét együtt ünnepeljük őt meg nem... Valaki hasonló szituban, esetleg ötlet, vélemény?


2014. jan. 15. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7vagyok, és nem kivételezek, mert az ovis bulin is részt vesznek a tesók természtesen. Mivel az oviban már sok kisgyerek meghívja a nagyot is szülinapozni, így az ovisokat visszahívjuk mi is egy játszóházba, de mivel ők meg nem ismerik a baráti társaságot és gyerekeit, így a két társaság külön szülinapozik. De egyébként sem hinném, hogy egy 2éves annyira értené, hogy kinek mi hányszor... És hidd el, nem is panaszkodik egyik gyerekem sem!! Másrészről meg senki sem ér rá egész február-márciusban, hogy minden hétvégén nálunk szülinapozzanak!

NÁlunk így volt tavaly és jól sikerült, idén is így lesz.

Úgy gondolom kellőképpen meg van ünnepelve mindeki szülinapja!!

2014. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem a tesóim ikrek, és tényleg olyan érzés volt, hogy csak egyedül én maradok ki valamiből. Kaptam egy apróságot (tényleg kicsit, pl kindertojást, ujjbábot), hogy én is örüljek, és segítettem meglepni a testvéreimet, meg láthattam a tortát, meg mondták, hogy majd mennyire fognak örülni, és hogy én tudhatom a titkokat, ők meg nem, és akkor így izgibb volt a felnőttekkel szervezkedni, mint maga az ajándékozás. Szerintem ez jó módszer volt :) szerettem, hogy ott lehetek, ahol az ünnepeltek nem. :D
2014. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
amig a kozepsonek nincs idoerzeke, addig hiaba magyarazod, hogy neki is lesz majd szulinapja x honap mulva, amikor a holnap is tavolinak tunik. Az en lanyom is ket eves es minden nap a Mikulast varja, hiaba mondom, hogy majd jovore jon csak, fogalma sincs mit magyarazok. Addig mindenkeppen adnak a kozepsonek is ajandekot es ugyanugy belevonnam az unneplesbe. Persze ez forditva is igaz, a masik ketto is kapna aprosagot a masik szulinapkor. Ha mar nagyobb lesz akkor el lehet hagyni az ajandekozast, de mar csak akkor amikor a kicsi se fog kapni mar ajandekot.
2014. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!