Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beoltatta már valaki 2 éves...

Beoltatta már valaki 2 éves gyerekét? Melékhatások nálla? Lehet valami baja a h1n1 oltástól? 2 éves kisfiamat nemtudom beoltassam e, mert unokatesójával sokat találkoznak, aki bölcsibe fog járni.

Figyelt kérdés
És még van pár ovis gyerek rokon akikkel találkozni szoktunk.Ők nincsenek beoltva,nem is lesznek,nem lehet öket a mellékanyagoktól.
2009. dec. 2. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk most egy ismerős orvos (aki antibiotikumokkal foglalkozik) ma volt egy konferencián ezzel kapcsolatban (H1N1). Én terhes vagyok és van egy két éves kisfiam. Azt mondta a konferencián az egyöntetű álláspont az volt, hogy a kismamák is és a kisgyermekek is oltassák be magukat. Illetve a környezet is!
2009. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sokáig hezitáltam de úgy döntöttem,hogy beoltatom a lányom is és magam is!

Nem szeretném lélegeztető gépen látni amiből nem ébred fel!

2009. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
16 hónapos kisfiamat három hete oltattuk, semmi mellékhatás nem volt eddig.
2009. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Barátnőm beoltatta a 2 éves kislányát, mi most dolgozunk a babán és én is beoltatom magam.
2009. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy tudtam, 3 év alatt nem oltanak. Ezek szerint mégis?
2009. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Folyton tologatják a korhatárt. Én be akarom oltatni a lányomat de nem tudom. Mire odáig jutnék, hogy beoltsam megint kap valami új korságot. Mi most estünk át egy vírúsos bélfertőzésen, az egész bölcsi. Gyereknél a kiszáradás lehet halálos kimenetelü. Ez ellen nincs is védő oltás, úgyhogy már nem is érdekel, hogy oltom vagy nem oltom.De ha be van oltva túl vagyok a hisztérián.
2009. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik csak itthon megy ez a cirkusz az oltóanyag miatt. Él pár ismerősöm Torontóban, azt mondták ott mindenkit beoltottak korra nemre való tekintet nélkül és senkinek semmi baja.
2009. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tapasztalatokat gyűjtök,de ugy látszik háll istennek semmi bajuk tőle.Jó egészséget mindenkinek.
2009. dec. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!