Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, (akivel igaz még nem járok) de nagyon szeretem. És tegnap részegen smároltam az unokatesójával. Ez nagyon rossz dolog volt?

Figyelt kérdés
:/// S.O.S mert kicsit szarul érzem magam..
2011. jún. 5. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha a srác nem tudja meg sehonnan, akkor még nem rontottál el semmit, de a jövőben inkább ne legyél részeg, ha nem tudod kordában tartani magad
2011. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Készülj föl arra, hogy itt nem fogsz megváltást találni, sőt. De ami történt azt történt, ügyelj arra, hogy vagy ne tudja meg az unokatestvérétől (de általában kiderül az ilyesmi) vagy tőled tudja meg előbb. És legközelebb ne igyál annyit.
2011. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 harcosangyal ***** válasza:
Igen. Aki nem bírja ki hülyeségek nélkül NE igyon. És azzal takarózni, hogy "csak sokat ittam és azért történt" szánalmas dolog.
2011. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem biztos hogy jó hátha az unokatesója beajál neki, hogy milyen jó vagy. :D
2011. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
javítás: nem biztos hogy rossz
2011. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja persze, megint mindent szépen ráfogni a piára. Mivel találkozik az unokatestvérével, valószínűleg úgy is ki fog derülni. Te pedig egy olcsó ribanc vagy. Nekem biztos nem kéne olyan csaj, aki másokkal smárol, aztán meg a piával takarózik. Legközelebb mi lesz, le is szopsz majd valakit?
2011. jún. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!