Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan értessem meg a férjem...

Hogyan értessem meg a férjem 18 éves unokatesójával, h a vérszegénység nem játék a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
17 évesen már szült egy babát, de felnőni még nem nőtt fel hozzá. Sajnos :( Most nemsokára ismét szülni fog, de megállapították h vérszegény, annyira h injekciózni kéne, de ő még csak el sem ment a dokihoz, h elkezdjék a dolgot. Jövő hónap végén lehet már megszül és én aggódom érte, nehogy bajuk legyen.
2009. okt. 29. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy szülés után látni akarja e még a babáját vagy jobb hogy elvérzik. A vérszegénység ugyanis azért veszélyes mert elvérezhet szüléskor az ember.

Hogy lehet valaki ilyen felelőtlen?

2009. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tom mit tudsz tenni.talán próbáld meg h rákeresel a neten és leülteted h olvassa végig és figyelmeztesd h nem csak a babának lehet baja hanem neki is.de elrángatni a dokihoz sajna nem tudod.neki kell rájönni h ez tényleg veszélyes.pláne ha már injekciózni is kell.azert 17 évesen két gyerek nem semmi
2009. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad.. akinek 17 évesen gyereke van, főleg 2.. nem hiszem hogy teljesen 100-as.
2009. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajna ezt látta az anyjától...... :( Nem akarom én elrángatni, mert azért nem fogok megint úgymond elsz...ni egy v több napot h megint ne hallgasson rám. Amúgy ez már a 3. babája lenne, csak az elsőnél még 'csak' 15 éves volt és akkor még az anyja elvitte őt a kórházba, h elvegyék a babát. A másodiknál már leszarta. A harmadikról én tudtam meg legelőször h úgy tűnik terhes. Kérdezte mit csináljon, nem akarta megtartani, addig húzta a dokit, míg késő lett, aztán kitalálták h örökbe adják....most épp ott tartanak h mégis ők nevelik fel, ahogy sikerül.

Tulajdonképp nem is értem magam h ezek után miért próbálok neki segíteni (beajánlottam az én szülésznőmnél, h ne 120.000.-et fizessenek, nem volt jó, vettünk 200db pelust, cumikat, popsitörlőt, azt se mondták h fapapucs.)talán túl jó szívű vagyok. Féltem azt a kis 'majmot', mert annyira nyámnyila egy gyerek....mert sztem még gyerek, hiába mondja h ő már felnőtt nő, így 19 évesen.

De ez jól hangzik h keressek vmit a témáról. Átküldöm neki hátha felfogja végre a dolgokat.

Köszi nektek!

2009. okt. 29. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
14:24-es vagyok.sok szerencsét.de nem hiszem h ezek után amit még leírtál tudsz tenni vmit.és esetleg a párod nem tudna rá hatni?általában a lányok tartanak picit a bátyjuktól.és ha megszült sztem a védekezésről is tarthatnál neki egy kis felvilágosítást mert sztem ha ebben az ügyben nem fogtok tudni cselekedni már bocsánat h ezt mondom de sorba fogja szülni a babákat és most szépen fogalmaztam:(hát nem irigyelek nezét lehet az tuti.
2009. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már tartottam előadást a fogamzásgátlásról, szoptatás alatt szedhető gyógyszerekről, stb. ezek után közölte h terhes megint :( Nekem is az a véleményem h minden évben lesz újabb baba........a szegénységre. Mi sem vagyunk gazdagok, főleg mostanában, ezért egyenlőre nem is szeretnénk kistesót a kisfiunk mellé, jövőre megyek vissza melózni. Egyszerűen nem értem h mit várnak? Majd valaki eltartja őket?? Na jól ellovagoltam a témától. Küldtem neki cikket tegnap, azóta nem jelentkezett.
2009. okt. 30. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!