Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akinek cukorbeteg és...

Anyukák akinek cukorbeteg és lisztérzékeny a gyereke?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnénk kérni. Hol vásároltok? Mit eszik, iszik? Beoltatátok h1n1 ellen?
2009. dec. 4. 13:28
 1/2 anonim válasza:
A mi lányunk 11 éves és 6 éve cukorbeteg. Ugyanazt eszik mint mi ugyanúgy mindent csak inzulint is kap mellé. Reggel délben meg este 2x. Vacsinál meg lefekvés előtt. Suliba is viszi a telefonját meg a cukormérőt inzulint és ott megméri a cukrát ha nincs jól és délben beadja az inzulint. Mi nem veszünk neki semmi diétás szart mert semmi értelme. Ugyanazt megeheti mint bárki más.
2011. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Kicsit elkéstem a válasszal, mert már elég írtad ki kérdésed. Én 13 éves lány vagyok / nemsokára 14, két hónap / másfél éves korom óta vagyok cukorbeteg, lisztérzékeny négy éves koromtól. De az mellett még pajzsmirigyem is van, sérvem és nemsokára lehet hogy fogszabályzóm is lesz. Anyukám nem tudom honnan szokott rendelni, de itt egy oldal itt sok minden van: [link]

Inni vizet, édesítőszerrel / süssinát használunk / teát, és cukormentes üdítőket szoktam. H1N1 ellen nem lettem beoltva. Ha esetleg lenne kérdésed/késrdésetek, írj kommentet ide, és megadom az e-mail címem.

Kórházba jártok? Melyikbe?

2012. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!