Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves gyereknél ez miért...

7 éves gyereknél ez miért van? Egyik napról a másikra, tenyérnyi nagyságban, foltokban kihullott a haja, teljesen látszik a fejbőre.

Figyelt kérdés
Ma délután viszem az orvoshoz, de addig is megkérdezném. Valaki járt már így? Orrmandula műtétje lesz a tavasszal.

2014. jan. 29. 08:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
...
2014. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem foltokban hullott a hajam és garatmandula műtéten estem át 4 évesen, ez okozta a hajhullást. Utána meg is szünt, most fogászati probléma miatt hullik,de nem ennyire.
2014. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Gennyes mandulagyulladása van neki. Kapott antibiotikumot is. A laborja tökéletes, pici eltérés van a gyulladás miatt. Elvittem maszek bőrgyógyászhoz is, ő írt neki fel sampont. Mondta, hogy nagyon nehezen fog visszanőni a haja :-(

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 30. 19:30
 14/17 A kérdező kommentje:
A bőrgyógyászhoz 1 hónap múlva kell visszavinnem ha nem lesz változás. Mindkét orvos szerint a mandulagyulladás az okozója.
2014. jan. 30. 19:33
 15/17 anonim ***** válasza:
Mielőbbi jobbulást neki. Örülök, hogy "csak" ennyi a baj.
2014. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, milyen jó, hogy ilyen hamar meglett a kiváltó ok, és el tudjátok kezdeni a kezelést. Jobbulást és fel a fejjel!!!
2014. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :-)
2014. jan. 31. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!