Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meg szokás tartani a kihullott...

Meg szokás tartani a kihullott tejfogakat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én minden gyerekemét megtartottam. Egy kis dobo0zkába gyűjtöttem nekik, majd 18 évesen megkapják egy albummal együtt :)))
2010. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán az elsőt megtartanám. Nekem nem tartották meg a szüleim, viszont babakönyv sem készült rólam. Én babakönyvet vettem és abban viszont az első hajvágás hajtincse is megvan :)
2010. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hajacskát Én is eltettem mindegyik gyerekemnek,viszont most nem tudom mit tegyek,a "fogtündér" éjszaka elvitte a fogat,így már hülyén nézne ki ha később a kezébe adnám hogy ez az ő foga volt.:)

Anno nekem sem tettek el semmit a szüleim de mostmár mások a szokások.Illetve erről nem tudtam hogy mi a szokás ezért írtam a kérdést.:)

2010. febr. 22. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyobbik lány mindig a mamának vitte fel a kiesett tejfogat,hogyha egyszer majd a mamának nem lesz foga akkor majd azokkal pótoljuk. :-) Anyukám szépen őrizgeti neki egy kis dobozkába a "pót" fogakat. :-)
2010. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az összes fogát tervezem eltenni. Majd készítek ezeknek egy dobozkát, amibe nem csak bedobálom, hanem minden fognak meglesz a helye sorban, ahogy a szájában ültek. Most még csak most lesz 14 hónapos, de amit lehet elteszek. Már elég szép gyűjtemény van.
2010. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak a legszebb fogát fogom elrakni,amiből arany medált fogok neki késziteni,ezt megkapja majd 10 éves kora körül,használhatja is és később aranyos kis emlék lesz belőlle.
2010. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az utolsó hozzászóló ötlete nagyon szimpatikus!:)
2010. febr. 23. 15:37
 8/8 anonim válasza:
én csak az utolsót tartottam meg, a vőlegényem is elrakta az utolsó telfogát és a közös gyermekünkét is el fogjuk tenni emlékbe ^^
2010. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!