Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gond ha nem jön fel a bőr 8...

Gond ha nem jön fel a bőr 8 hónapos fiam kukiján?

Figyelt kérdés
Lassan 9 hónapos, 1 hónapja minden fürdésnél próbálom visszahúzni neki, de egy picit sem lehet. Csak egy kis lyuk van, ahol a pisi kifér. A doki és vnő azt mondja, hogy 1 éves koráig hagyjam, de én azért szeretném elekrülni a műtétet és a felkanalazást
2014. jan. 29. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén. Mert pont az erőltetéstől fog letapadni! Ha ki tud rajta pisilni, nincs gond. Ha le van tapadva, kap majd rá krémet, ami feloldja.

Ha szűkülete van, azon nem segít a rángatás.

2014. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 éves korig nem szabad hozzá nyúlni. Nem vagy elkésve, még nem kell piszkálni, több bajt okozhatsz vele.
2014. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hagyd békén amíg pelenkás. Utána majd lehet orvosolni kremekkel ha nem oldódik magától. Ha az sem használ (ez az esetek kb 30%-a) akkor megoldja a sebész pillanatok alatt.
2014. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért akarod rángatni, ha mindenki azt mondta, hogy hagyd békén.

Nekem 2 éves kort mondott az orvos. Hány kérdés jön itt is, hogy felrángatták neki, aztán begyulladt. Higgy az orvosnak.

2014. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!