Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges hogy valakit akit...

Lehetséges hogy valakit akit megutáltál ujra szeresd?

Figyelt kérdés
Mert én probálom kötni az ebet a karóhoz(gyerek stb..) de kijön hogy utálom a párom.És egy megkönnyebülés lenne a gyereknek is meg nekem is ha elmköltöne.vagy müködhet egy kapcsolat szeretet vagy szerelem nélkül.mert szerintem nem.
2014. jan. 30. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros, amit írtál. Most van már gyerek, vagy csak akarsz.


Ha van, neki az a legjobb, ha nyugalomba, biztonságba érzi magát. Ha nem megy együtt a pároddal és nem tudjátok/akarjátok megmenteni a kapcsolatot, akkor inkább menjetek szét.

2014. jan. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak te döntheted el, nehéz döntés lesz, mert sok mindent kell mérlegelni. Nemcsak a ti érzéseiteket, hanem a gyerek érdekeit és egyéb körülményeket. Remélem, hogy csak haragszol a párodra és nem igazából utálod, és minden rendeződik. Próbálj rájönni, miért utálod őt, próbáld megbeszélni vele, vagy keressetek párterapeutát, iserőseim járnak ilyenhez, és úgy tűnik, használ.
2014. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eloszor is tedd fel magadnak a kerdest, hogy "Eltunt-e az ok amiert megutaltad?" Mert ha nem akkor a valasz egyertelmuen nem. Sokszor az emberek szeretik azt hinni, hogy dolgok ujra kezdhetok vagy megvaltoznak az emberek. De ha az ok amiert megutaltad ott van akkor nem is erdemes megprobalni.
2014. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!