Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba hogy öltöztetitek a...

Oviba hogy öltöztetitek a gyereket?

Figyelt kérdés
Ha úgy fogom,hogy harisnya,nadrág,aztán ott, lecserélem a harisnyát zoknira,ha mennek ki rá fogják adni a harisnyát?
2014. febr. 3. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2014. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Harisnya, overall, odabent az overall le, rövidnadrág rá. Nálunk nem adják rá a harisnyát, minden kisfiú rövidnadrág-harisnya kombóban van. Max. ha vékony a nadrág, akkor a zokniba betűrik és arra megy rá az overall (tavaly így öltöztettem).
2014. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Klári459 válasza:
Legjobb rétegesen öltöztetni. Két gyerek sem egyforma, vannak fázósak és vannak kevésbé fázósak. Attól is függ, hogy az oviban milyen meleg van.Én szivesen adok trikót alólra, utána rövid ujjú, télen hosszú ujjú pólót és erre kardigán, vagy valamilyen pulóver. Fontos, hogy legyen mit levenni, vagy felvenni.
2014. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én inkább rajta hagynám a harisnyát vagy cicanadrágot, arra adnék bentre szoknyát vagy rövidnadrágot. Így nem kell azon idegeskedni, hogy ráadják-e a harisnyát, ha kiviszik őket.
2014. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

enyém felveszi magának a harisnyát. szerintem megéri megtanítani, nem olyan nehéz az.

neki mondom reggel, hogy ha mennek ki, vegye fel, óvónőtől kérdeztem, azt mondta, ügyesen felhúzza :)

2014. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú póló és harisnya rövidnadrággal,mellé bélelt nadrág,de nulla foknál sima nadrággal,hóban -7.-8fokban overállal.Ne vedd le róla a harisnyát adj rá szoknyát ha lány ha fiú akkor rövidnadrágot,vagy esetleg harisnya helyett cicanadrágot adj rá abban bent is lehet.
2014. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mentek a zöld kezek:)Lányok amúgy ikrek.Ma mentek először oviba,de a nagy zűrzavarba ezt nem is kérdeztem meg az ovónéniktől,hogy hogy csináljam,és levettem róluk a harisnyát.Holnapra viszek be kisszoknyát,remélem ma nem fognak ki menni,de amúgy nagyon rendesek az ovónénik,és biztos rájuk adják ha kimennének ma.Majd délután megbeszélem velük,hogy hogy szokták.Olyan izgalomba vagyok amúgy,hogy mi van velük...
2014. febr. 3. 10:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez egy ilyen időszak. Izgi :) És fura nélkülük :) Ügyesek lesztek! Hajrá, lányok :)
2014. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én adok rá egy harisnyát, egy vékony cicanadrágot és ha indulunk, ráaadok egy bélelt nadrágot vagy bársony nadrágot. Kb. egy hónappal ezelőttig csak nadrág volt bentre, de alváshoz azt le kell venni és mondta ,h ogy fázott néha bugyiban, ezért kap már harisnyát is
2014. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lányoknak szerintem egyszerűbb, a harisnya/leggings + szoknya/tunika kombináció miatt.

Nekem fiaim vannak, régen harisnyát kaptak rövidnacival, de csak a praktikusság miatt.

Viszont a 4 éves kicsi már nem veszi fel a harisnyát, így varrattam neki vékonyabb, zseb nélküli, szűkebb szárú melegítőnacikat, amiket beletűrünk a zoknijába, arra ráveszi a kinti nadrágot és kész.

Ill. még a jégeralsó jó ilyen szempontból, de az meg egy szál magában nem szép látvány :)

2014. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!