Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves a kisfiam, az apja...

5 éves a kisfiam, az apja sokat káromkodik előtte. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szerencsére eddig nem tanult meg egyet sem.Legcsúnyább szava az "ó a fenébe"-DORA című mese.A férjemre sokszor rászólok,de egy 45éves emberrel nem beszélhetek úgy mint egy taknyos kölyökkel.
2009. dec. 7. 12:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
előző vok. Mármint nem a pici gyerekek a dedósok, hanem ez a mese. Annyira idétlen...
2009. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Néha nálunk is előfordul, igaz, nem a legszűkebb családon belül, de a gyerek mégis csak gyakran hallja. Már szóltam érte, de egy felnőtt, idősebb embert már nem lehet megváltoztatni. Egyszer visszafogja magát, következő alkalommal megint előjön a dolog. Én már azt mondtam neki, hogy legalább azért fogja vissza magát, mert a gyerekről az oviban rossz jellemzést fognak majd írni, és ezzel a jövőjét teheti tönkre (pl. nem veszik fel egy színvonalas, jó iskolába, stb.) Nem tudom mennyire hat, de én is tartok a helyzettől.
2009. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!