Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam állandóan köhög vagy...

Kisfiam állandóan köhög vagy taknyos amióta oviba jár, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
Szeptember óta felváltva hol taknyos, hol köhög. Láza egyszer sem volt. Kap c vitamint, de úgy tűnik nem elég. Ha itthon van pár napig minden rendben, de amint 1 napot megy oviba másnap már biztosan köhög. A doki szerint nincs gond, hisz nem lázas, majd megszokja a légkört. Nem tudom, sajnálom őt... Mit tehetnék érte? Nálatok is hasonló a helyzet?
2011. nov. 10. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nálunk is hasonló. Sok vitamin, szívd az orrát, hogy ne legyen bedugulva, mást nagyon nem tudsz tenni. Majd idővel tényleg jobb lesz.
2011. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy érzem,hogy a bölcsis kisfiam állandóan beteg.

Adok neki reggelente 1 c-vitamint,reggel-este kiporszívózom az orrát(még nem tudja kifújni).

Hétvégén csak hársfa teát kap mézzel,és a párásítóba eukaliptuszt teszek.


( Már 2.éve bölcsis,az első év brutális volt,tüdő-torokgyulladás felváltva,hányás-hasmenés,bárányhimlő,lázgörccsel kórházban voltunk.

Alig járt a bölcsibe,egész nyáron nem vittem,mamáéknál is volt vidéken pár hetet,felerősödött,az elmúlt 2,5 hónapból csak 1 hetet volt itthon,múlt héten amikor a tesónak őszi szünet volt a suliban.

Amíg csak köhög,addig viszem,ha folyna is az orra,itthon maradna.

Sajnos ez így lesz tavasz végéig:(!

2011. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is alig jár bölcsibe. Kísérletezek Cebion multival, Immunotrofinával, hátha valamelyik bejön.
2011. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi bölcsiben kezdtünk nemrég, mind a két gyerek 4 hétig volt beteg, de megállás nélkül. Aztán egyszer csak egyik napról a másikra néhány nap klönbséggel mindkettőnél elmúlt.
2011. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk. Nem tudsz mit csinálni sajnos. Ez a ködös idő is, meg hogy még ilyen "meleg" van jó hatással van a bacikra, vírusokra. Legalábbis ezt mondta a doki. Az én lányom egy hete úgy köhög, hogy csak na, de azt mondja az orvos, hogy mehet oviba, reggel kapjon köptetőt, este köhögéscsillapítót. Én C+cinket adok a lányomnak, merg a cink segít az immunrendszernek. Egy 3-4 éves gyermek napi 5 mg cinket kaphat, sőt az kell is neki.

Kitartás.:)

2011. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!