Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit játsszunk egy 7 évessel?...

Mit játsszunk egy 7 évessel? Most fogok rá először vigyázni :o

Figyelt kérdés
Egy ismerősömék kisfiára fogok vigyázni egy estén keresztül, nagyon félek, nem igazán vigyáztam még ilyen kisgyerekre. Valami jó tipp, ötlet, hogy mit csináljunk? Nem tudok semmit elrontani? Mire figyeljek? Nagyon félek!
2014. febr. 8. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos vannak játékai, kérdezd meg mivel szeret játszani és játsszatok azzal.

Vihetsz színezőket (netről nyomtass) azt is szeretheti.

Olvashatsz mesét.


De szerintem nyugodtan megkérdezheted a szüleit is, én biztos nem venném rossz néven.

2014. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hét éves gyerekkel már színezhetsz, rajzolhatsz, építhetek legóból, autózhattok, ha fiú, babázhattok, ha lány, játszhattok szerepjátékokat "te vagy az orvos és én elmegyek hozzád, mert beteg vagyok", kártyázhattok pl. Fekete Pétert, társasjátékozhattok, pl. Ki nevet a végén?, kirakózhattok 100-200 darabos puzzlét ki tud már rakni egy hét éves gyerek. Vagy süthettek közösen aprósüteményt, csinálhatsz neki só-liszt gyurmát. És olvass neki mesét!
2014. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéltetni, vagyis beszélgetős játék, pld orvoshoz, boltba megyünk, stb... rajzolás, szinezés, lépegetős társas, dobókockán pöttyöket számolni, stb...
2014. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Végül nagyon jól sikerült. Sokat beszélgettünk és társasoztunk, a mese sem maradt el.
2014. febr. 10. 23:29
 5/5 anonim válasza:
Szedd le a netről a tele tubbies mese összesrészét.....:D azzal el lesz egy darabig:) Sok sikert amúgy baromkodj vele és vidd ki a szabadba hogy nem csak bent punnyadjon!:) vidd el más gyerekekhez vagyaparkba hogy barátkozzon:D Sok sikert!:D
2014. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!