Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kipanaszkodhatom magam?...

Kipanaszkodhatom magam? Rettenetes ez a gyerek?

Figyelt kérdés
Ma a nagyszülőknél voltunk,ahol ott volt a 3 éves kisfiam unokatesója is,ő 4 éves.Kisfiamról úgy kellett többször lerángatni,mert már a nyakát szorongatta ill.neki lökte a komód sarkának is.Hihetetlenül agresszív,gonosz gyerek.A szülei egy ejnye-bejnyével elintézik,de ma nálam már elszakadt a cérna.A fiam nagyon nyugis,közvetlen kisgyerek.Többet nem engedem a közelébe ezt a kis pszichopatát az biztos.
2014. febr. 9. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Én nem mennék el a közös programokra.

És ebben az esetben is azonnal összepakolok, és megyünk haza.

2014. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még most is remegek az idegtől.A kérdésem az lenne,hogy ti sem járnátok össze ilyen családdal a jövőben?
2014. febr. 9. 22:30
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem hagynám szó nélkül. Az első válaszolónak igaza van. A nagyszülők mit szólnak a történtekhez?
2014. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
3-as vagyok. Próbálj megnyugodni először is. Nem járnék össze velük, amíg ez megoldódik, vagy ha igen, akkor le nem venném a szememet a gyermekemről.
2014. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ritkán találkozunk pontosan emiatt,de most volt szülinap és muszáj volt átmenni mamáékhoz.Nagyszülők próbálják a gyereket ilyenkor nevelni,de mintha a falnak beszélnének.Szerintem a kissrácnak már pszichológusra lenne szüksége:(Oviba nem jár,otthon ül az anyjával egész nap:(Lehet,hogy emiatt is agresszív,nem tudom,de most már elegem van belőlük.
2014. febr. 9. 22:39
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
3-as vagyok megint. Ez durva, csak akkor mennék a nagyszülőkhöz velük együtt ha nagyon nagyon muszáj lenne. Sajnálom, hogy így történt! A kisfiad jól van?
2014. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt,hogy próbálom leszedni a gyerekemről a kölköt,még engem is jól megrugdosott.
2014. febr. 9. 22:42
 8/18 A kérdező kommentje:
Jól van,de megviselte őt is,telefonon beszélt a hugommal és neki panaszkodott,hogy hiába kérte N,-t hogy ne bántsa,mégis bántotta:(
2014. febr. 9. 22:46
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem normális dolog. Nagyon szomorú, hogy a szülők erre, csak egy ejnye-bejnyét mondanak.
2014. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Szegénykém. :(

Amíg nem változik az unokatesó/szülő, megszakítanám a kapcsolatot, vagy telefonálásra korlátoznám.

#3

2014. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!