Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mielőtt visszamentetek dolgozn...

Mielőtt visszamentetek dolgozni, mennyivel hamarabb kezdtétek a bölcsit?

Figyelt kérdés
Van 51 nap szabim. Ráér a szülinapja után kezdeni a beszokatást szerintetek?

2014. febr. 10. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mikor van a szülinapja ? és mikor mész vissza dolgozni.
2014. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát magunkból indulok ki, akkor hónapokkal előtte! :)

Nekem mákom van, családi vállalkozásban dolgozom, így,ha beteg, akkor otthon tudok maradni.

Egy hónapja kezdtük és eddig két hetet beteg volt. És nem festem az ördögöt a falra, de szerintem most is az lesz!

2014. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a munka hamarabb kezdődött 2 héttel,mint a bölcsi,szerencsére anyukám óvónő így ugyanakkor nyitott az ovi,mint a bölcsi így tudott rá vigyázni,nem volt csak össz 4sszer beteg egész évben így még otthon se kellett sokat maradni,és gyorsan probléma és sírás mentesen beszokott,így jól jöttek össze a dolgok.
2014. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én hat hónappal előtte kezdem beszoktatni, hogy amikor már élesben megy, túl legyünk a nehezén. Most kezdi márciusban, akkor 23 hónapos lesz, és szeptembertől marad hetente 4x egész napra, addig hetente 3x és csak délelőttönként. Március-áprilisban végig velem fog járni.
2014. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szülinapja márc 19, munkába viszont junius 3-án kell állnom.
2014. febr. 10. 13:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Szeptemberben kezdett, 2 hét volt a szoktatás. Én novembertől dolgozom.
2014. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetem volt, aug 1-től ment bölcsibe én pedig 15-én kezdtem dolgozni.
2014. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem a beszoktatást (1 hét alatt beszokott) és rá következő héten dolgoztam is... :D
2014. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nov. 2-án álltam munkába, 41 nap szabim volt, szept. elejétől voltam szabin, szept. közepén kezdtük a bölcsit.

Kellett is a 6 hét, mert sokat volt beteg eleinte.

2014. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeptemberbe kezdte, februártól álltam munkába. Kellett is,mert rengeteget volt beteg.
2014. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!