Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Van esetleg valamelyi...

Anyukák! Van esetleg valamelyikötőknek ilyen? Megérri?

Figyelt kérdés

[link]

Gondoltam egy kicsit megkönnyíteném,gyorsítanám két kisgyerek mellett a atakarítást!



#truzh
2014. febr. 10. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
en is ilyet akartam venni, de amikor egy forumon utanaerdeklodtem, akkor rengeteg negativ kritika jott ra, allitolag nagyon hamar elromlik. Lehet venni hasonlot, mas markajut, rendes uzletben, en inkabb ilyet vennek. Most csak kézi parolom van, szeretem csak nem gyorsabb
2014. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenem van.


2,5 éve kaptuk a szüleimtől. Vegyes a véleményem. Az első kb. másfél év után elromlott, de talán azért, mert nem jól használtam. A második jó. Amíg itthon voltam a kislányommal, naponta használtam és nagyon sok időt lehet megtakarítani vele. A mop fej nem mosható tisztára gépben sem, így azt minden alkalom után körömkefével kimosom. Nem néztem meg, mennyi az ára amit belinkeltél, de ha van felesleges pénzed, vedd meg. Ha elromlik, 1 éven belül kicserélik vagy visszaadják az árát.


Ha van kérdésed írj :-)

2014. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!