Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudom hogyan reagaljak?...

Nem tudom hogyan reagaljak? Ilyenkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Masfel eves kislanyomrol van szo: a tegnap vartuk a buszt es a megalloban varakozo emberekhez ment oda es adta nekik a babajat, azok csak mosolyogtak...a multkor is amikor elemntunk a jatszohazba, fogta a jatekokat es vitte oda egy idegen anyukanak es mosolygott... Mas gyerek is ezt csinalja? En nem lattam meg ilyet es olyan furcsa...
2014. febr. 11. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furcsa nincs benne. Az enyém mindenkihez oda megy, s mondja neki a magáét, be nem áll a szája, de egy szót sem érteni belőle, s még kézzel magyaráz is hozzá
2014. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak barátkozik, ez normális. A te dolgod megtanítani, hogy ne menjen csak úgy oda csak ha te is mellette vagy.
2014. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor fogjam meg a kezet es vigyem el onnan?
2014. febr. 11. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elvinni onnan, had barátkozzon. Csak legyél mindig mellette, ne egyedül csatangoljon.
2014. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a furcsa??? Barátságos!

Az én lányom 1 éves de ő mindenkinek integet, a cumiját nyújtja barátkozásból. Mosolyog és huncutkodik legyen bárkiről is szó. Semmi furcsát nem látok egy ekkora gyereknél amiért így viselkedik. Majd ha nagyobb lesz meg lehet nekik tanítani h nem minden emberrel szabad szóba állni. Ekkorkáknál örüljünk h ilyenek. :)

2014. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindig megyek utana, 2 lepessel a hatanak vagyok, nem hagyom hogy egyedul maszkaljon...azert furcsa, mert az en ismerettsegi koromben ahol babak vannak, egyik sem ilyen kis cuki, mindenkivel kedves.
2014. febr. 11. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bővítés-lakás felújítás folyt nyáron,az akkor 1,5 év körüli lányom nem hagyta békén a munkásokat,babákat,játékokat nyomott volna állandóan a kezükbe,cuki volt,barátkozni akarnak az ilyen babák
2014. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!