Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagáljak vagy mit...

Hogyan reagáljak vagy mit csináljak most (szüleim reakciója)?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta kérdezgetik, vagy inkább kijelentik, hogy ma elmegyünk-e a józsefvárosi piacra cipőt venni nekem, mert szerintük az egy éve vásárolt tökéletes állapotban levő cipőm nekem szűk és szét van szakadva.(WTF??) Éppen nézem a Mon a flúgos nyomozó egyik részét, amikor felöltözve bejönnek a szobámba (kopogás nélkül!!), és apám azt mondja, hogy öltözzek. ...

-Nektek valami baj van a felfogásotokkal? Mia fenéért akartok minden áron elmenni arra a szar piacra?

-Hát hogy vegyünk neked cipőt. Vagy azt szeretdnéd, hogy csúfoljanak az osztálytársaid?

(Kiviszem a konyhába a koszos tányéromat, engedek bele vizet, visszamegyek a szobámba, becsukom az ajtót és nézem tovább a sorozatot, mire apám ismét bejön.)

-Most ténleg nem öltözöl?

-Nem.

-De ez most valami lustaság, vagy mi?

-Nem akarok elmenni és kész.

-Jól van akkor én befejeztem ezt!(Mérges tekintet, vörös arc,...)

Erre anyámmal kirontanak a lakásból, becsapják az ajtót és mint a villám elszáguldoznak az autóval.

Egyébként anyámmal teljesen jó a kapcsoltom, nagyon ritkán van közöttünk konfliktus. Apámat viszont utálom és ezt nem is félek kimutatni neki, mert beteg embernek nevezzett, TÖBBEK KÖZÖTT a legutóbbi indoka az volt, hogy nem szeretnék disznót, májat, disznósajtot és egyéb undorító dolgokat enni.

Tehát nem tudom most mit csináljak, minden esetre nem fog érdekelni, úgy csinálok mintha nem történt volna semmi (ez többnyire beválik), de ha van ötletetek és megejgyzésetek, akkor szívesen várom őket.

14/f


2013. szept. 15. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egeszen ertem. Semmit nem vesztettel volna, max. Lesz meg egy par cipod.
2013. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem mentél velük? Ez ilyen lázadós korszak nálad, hogy nem csinálod azt amire kérnek vagy mi? Nekem örülnének a gyerekeim, ha elmennék velük vásárolni.
2013. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 is van. Minek legyen még egy? És miért nem lehet megérteni, hogy nem szeretnék elmenni.
2013. szept. 15. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mégis ki a fene akar a jozsón cipőt venni? Ez de gáz. Nem az ára miatt, mert ugyanannyiból, mint amennyiért ott lehet vásárolni szegény kölyök már elmehetne valami rendes boltba is, ahol ráadásul rendes garanciát is kap a cipőjéhez.
2013. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hisztis kis p*cs vagy
2013. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyerekem új cipőt akarnak venni neked te meg kivágod a hisztit... kicsit gondolkoz már ki járt rosszul?

Te mert nem kaptál új cipőt és a szülid is mert tök feleslegesen felidegeiteted öket.

2013. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rinyap.i.n.a. Nem vagy te fiú, csak egy nyálas p.öcs.

Nézd a Monkot, élvezz arra, s ne is foglalkozz vele, hogy a szüleid keresik a társaságodat!

2013. szept. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

a, A kérdésemre sajnos nem kaptam választ, és úgy nézem, hogy a legtöbben nem értették a történteket.

b, Külön köszönöm a privát válaszoónak is!

c, A káromkodás még káromkodás marad, függetlenül attól, hogy nem írjátok ki teljsen. (Az pedig illetlenség, ha szaban megjegyeznem és épp ezért a hozzászólásotok figyelmen kívül lesz hagyva, DE mivel vettétek a fáradságot, hogy elolvassátok a kicsit hosszúra sikeredett problémámat, ezért felponoztam őket, örülök nekik, és nem jelentem a moderátoroknak, bár ezzel a cselekedetemmel nem vagok most teljesen szabályos.

2013. szept. 24. 16:19
 9/10 A kérdező kommentje:
)
2013. szept. 24. 16:19
 10/10 A kérdező kommentje:
*felpontoztam (Bocsánat, ha találtok még hibát!)
2013. szept. 24. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!