Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Nem tudom hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruskahhh kérdése:

Segítség! Nem tudom hogy mit csináljak vagy hogyan reagáljak. Lehet hogy én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés

A barátommal már fél éve együtt vagyunk.Ennyi idő alatt nagyon jól megismerhettük egymás tulajdonságait hogy ki mit szeret vagy mit nem bír.Én pl utálom a horror filmeket vagy az ilyen erőszakos akciófilmeket.Ha olyat kell néznem tuti rosszat álmodok este (és ezt ő is tudja nagyon jól) mégis hagyom hogy a gépemre letöltsön bármit és megnézze amikor nem vagyok itthon.Tegnap este ment egy nagyon hülye film amit már mind a ketten láttunk.Én nem akartam újra megnézni és még csak belenézni sem mert miután láttam megint rémálmaim lettek (lehet hogy "lekvár" vagyok hogy egy filmtől parázok de ilyen vagyok).Újra adták a filmet a tv.ben és pont az a rész volt ahol a bedrogozott vagy halott prostikat mutatták,mondtam neki hogy légyszíves kapcsold el mert nem akarom nézni,mondta mindjárt...mondom megint légyszíves (még mindig semmi)aztán már felemeltem a hangomat, na erre meg izomból elnyomta a tv.t és elkezdett puffogni.Kiakadt ezen az egészen hogy én milyen hangon beszélek vele (a stílusom stb...)Megmagyaráztam hogy én az ilyentől tényleg nagyon szarul alszok de hát ez már mind1 volt.És végül megkérdeztem hogy hallod fontosabb neked 1 film mint az hogy jó legyen az éjszakám?Erre persze az a válasz jött hogy most nem erről van szó...Ja és nyugi holnap nem alszok itt,otthon legalább nem cseszegetnek(ezek után végig megsértődve feküdt az ágyamban és azt mondta hogy mivel ő nem tett semmit sem ezért nem kért bocsánatot).Na akkor én reagáltam hülyén ,rosszul kezeltem a helyzetet?Mit kellene ilyenkor tennem vagy mondanom?Hogy ne sértődés legyen a vége. Előre is köszi!


Fruskahhh


2013. márc. 4. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, mit nem ért meg azon, hogy téged az ilyen filmek felkavarnak. addig magyarázd neki, amíg meg nem érti
2013. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarazd el neki nyugodtan, hogy te tenyleg nem szereted az ilyen filmeket es nem akarosz ilyeneket nezni. Meg kene ertse. Ha meg ennyire nem hajlando erted akkor ott gondok vannak.
2013. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gr. Shadow ***** válasza:

Esetleg kipróbálhatnád hogy becsukod a szemed, elfordulsz, másfelé nézel....

Egyébként gondolom, azt viszont természetesnek veszed, hogy Te bármilyen filmet nézel, azt nézni KELL, igaz?!

2013. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem Kell néznie.Mindig közös megegyezés alapján választjuk ki, és ha elfordulok akkor nem foglalkozik velem.Siman leszarja az egész helyzetet.Ma kérdeztem tőle hogy neked jó ez a veszekedés?Nem tudnád azt mondani hogy oké bocs ne vesszünk össze legközelebb majd odafigyelek.Az volt a válasza hogy neki fontos hogy ne alázkodjon meg egy lány előtt sem mert az az önbecsülésének a rovására menne. :/
2013. márc. 5. 16:08
 5/5 anonim válasza:
Valahol a barátodat is megértem.mondjuk lehet elfogult vagyok mert 12 éves korom óta horror függő vagyok,de miért nem beszéled meg a baratoddal,hogy néha had nézzen olyan filmeket..(addig te atmesz a szomszéd szobába vagy valami. Szerintem ez elég rendes. Kompromisszum lenne. Én pl mindent megtennék a barátnőmert,de arra nem tudna rávenni h ne nézzek horrort. Meg beszélnem vele,hogy néha néznek horrort,addig ő csináljon mást . Muszáj kompromisszumot kötnotok ,mert téged is meg értelek,de öt se tudod megváltoztatni.ha nem találtok megoldást,akkor pedig baj lesz :/ (helyesírás ért elnézést,telefonrol vagyok )
2013. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!