Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok otthon mérni a...

Szoktatok otthon mérni a gyereketeknek vérnyomást?

Figyelt kérdés
Igazából veszek új vérnyomásmérőt és nem tudom, hogy kell-e hozzá vennem külön gyereknek mandzsettát, mert nem olcsó.
2014. febr. 13. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem, mert azt se tudom, nekik mennyinek kéne lenni.

Minek méregetném őket, ha nincs bajuk.

Nyilván ha lenne valami vérnyomás-bajuk, akkor mérném.

2014. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha indokolt lenne akkor beruháznék rá, de csak azért, hogy legyen otthon hátha kelleni fog, tuti nem venném meg. 4 és 5,5 évesek, soha egyiknek sem mértem ezidáig itthon...
2014. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. A 3 éves státuszon kérdeztem a védőnőt, hogy nem méri meg, azt mondta, hogy akkor szokták, ha túlsúlyos vagy valami gond van.
2014. febr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk megmérte a védőnő a 3 és 4 éves státuszon is. Nem is bántam, legalább tudjuk, hogy rendben van. Külön gyerek mandzsettát használ hozzá. Én nem vettem a miénkhez, majd ha szükség van rá, beszerezzük. De azt tudod, hogy egy gyereknél más a normális, mint egy felnőttnél?
2014. febr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kell hozzá a gyerek mandzsetta. felesleges venni.
2014. febr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mértük már meg de csak játszásiból. Minek mérni egyébként? Státuszon nekünk is mérte a védőnő.
2014. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, en is igy gondolom. Koszi a valaszokat!

Tudom egyebkent, hogy maskepp kell nezni az eredmenyeket, mint a felnottnel.

2014. febr. 14. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem mértem nekik.
2014. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!