Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1-2 kisgyerek mellett, több...

1-2 kisgyerek mellett, több évi házasság után, mennyi időtök jut egymásra?

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn gyűritek össze a lepedőt? hetente, vagy csak 2-3 hetente?
2014. febr. 15. 17:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Egy 2,5 éves kisgyerek,4,5 éves kapcsolat,3 év házasság,heti 5-6* ha kimerültebbek vagyunk akkor heti 3-4.
2014. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Hú első, ezt elég nehéz elhinni...Kedves kérdező, lehet, hogy csupa ilyen választ fogsz kapni. Természetesen mindenkinél tökéletes otthon minden :-)
2014. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

igen, # 2/2!

az első válaszát nehezen hiszem el.

2014. febr. 15. 17:32
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Akkor nem tudom minek teszel fel ilyen kérdést, ha úgysem hiszed el amit válaszolnak. Szerintem ez egyáltalán nem olyan hú, de hihetetlen, nem tudom miért fáj egyeseknek, ha mások másképp csinálják mint ők. És direkt nem azt írtam, hogy jobban, mert mindenkinek más a jobb. Nyilván élethelyzettől is függ, munkától, fáradtságtól, körülményektől, stb.

Nálunk pl. teljesen változó, van, hogy 2 naponta, de olyan is, hogy 2 hétig semmi.

2014. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Egy 3,5 éves és egy 1 éves kisgyerek!

14 éves kapcsolat,4 éves házasság!

Hetente 1 de van olyan is hogy kéthetente!

De sajna nállunk Apa váltott műszakban dolgozik sokat éjszakás!Nagyon nehezen lehet összeeggyeztetni.

2014. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Heti egyszer, kétszer.

18 éve vagyunk házasok. 3 gyermekünk van, 38-39 évesek vagyunk.

2014. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
mi ebben a hihetetlen? már bocs én azt nem hiszem el ha két ember szeretik egymást akkor max heti egyszer csinálják vagy még ritkábban,őszintén válaszoltam kár,hogy ez másoknak fáj..
2014. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
13 éve vagyunk együtt, 7 éve vagyunk házasok, és 3 kislányunk van. A legidősebb 4 éves, a legkisebb8 9hónapos. Nagyon változó, hogy milyen időközönként bújunk össze, bár mostanában egyre gyakrabban, hogy már nem szoptatok. Szerintem azért az is számít, hogy egy kapcsolatban mennyire sikerül megőrizni az intimitást (ez alatt nem feltétlenül a szexet értem). Mi ha elmegyünk egymás mellett mindig megsimítjuk egymást, sokszor megöleljük, megcsókoljuk egymást. Ezen kívül minimum 2 havonta úgy szervezzük, hogy egy pár órát el tudjunk tölteni kettesben (ez többnyire egy vacsora, vagy egy mozi).
2014. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

csak azért tűnik kicsit hihetetlennek, mert a mai világban általában mindkét szülő dolgozik napi 8, nem ritkán 12 órát, 2 gyerek már idegőrlőbb, mint egy gyerek, estére az ember már fáradt és nekem pl. sokszor az utolsó gondolatom, hogy együtt legyünk.

mi is szeretjük egymást ettől függetlenül, még akkor is ha 2-3 hetente 1x vagyunk együtt (igen!).

2014. febr. 15. 18:24
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
őszintén nem értem miért fáj a válaszom..fontos a párom jól esik a közelsége mindenféleképpen,Ő is így van vele, a terhesség alatt is a 8. hónapig együtt voltunk akár naponta,nagyon kívánós voltam,szükségem van rá,és amúgy fiatalok is vagyunk,az,hogy az ember sűrűn él házaséletet nem azt jelenti,hogy minden hiper-szuper,csak azt,hogy kielégítjük az igényeinket,és igényünk,hogy sokat együtt legyünk,legyünk kettesben is,szervezzünk olyat programot is ahol kettesben vagyunk,egymás karjában aludjunk el,mindketten szerelmesek vagyunk úgy igazán,nem tud érdekelni ha valakinek ez fáj valamiért,nem lenne értelme sem hazudnom,egyszerűen ez van,nyilván havonta 5 egymást követő napot kihagyunk na így teljesen őszinte voltam..
2014. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!