Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos kisfiam hisztizik!...

22 hónapos kisfiam hisztizik! Hogy szereljem le?

Figyelt kérdés
Ez nem hagyományos hiszti.Nem lehet vigasztalni,üt,ver engem és ha netalántán visszacsapok,(mert fáj,ahogyan ütött)akkor csak olaj a tüzre,Most kezdtünk bölcsibe járni és nagyon nem tetszik neki,hogy ott hagyom.Ezek a hisztik már mindenaposak,van hogy naponta többször.Elterelő hadmüvelet nem jön be.Nagyon dühítő!Valami ötlet?
2009. dec. 9. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Rakd le a szobájában és csukd rá az ajtót.

Dühöng, azzal nem tudsz mást tenni, minthogy ignorálod.

2009. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált, hogy egyszerűen nem figyelek rá és nem is tart sokáig a hiszti. Ne vegyél róla tudomást, csinálj úgy, mintha ott sem lenne! Az én fiam is 22 hónapos és ő is eléggé verekedős, úgyhogy tudom miről beszélsz! :(
2009. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam még csak 17 hónapos de úgy tud hisztizni, mintha nyúznád. Jó aki megteheti, hogy bezárja a szobájába dühöngeni. Én is megtettem 10 perc után jött a szomszéd, hogy hívja a gyámügyet, meg a rendőrséget, mert ölöm a gyereket. Hozzá teszem tényleg úgy üvölt mintha ölnék....Azt hittem 22 hónapos korára már jobb lesz, de amint látom tévedtem:(
2009. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,Csak félek,hogy ha rázárom az ajtót,kárt tesz magában.Dobálozik.

Hihetetlen,hogy miket tud müvelni!

2009. dec. 10. 07:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált a hideg víz és az,hogy nem vettem tudomást róla.Tök mindegy hol voltunk.Boltban,orvosnál.És ha abbahagyta akkor néztem rá kedvesen és beszéltem hozzá.Ha újra kezdte akkor megint levegőnek néztem.Tudom milyen nehéz időszak ez légy erős!:)

A víz a nyakban csak itthon volt és azt sem csináltam sokszor mert két alkalom után elég volt megmutatni a pohár vizet.Rögtön elfelejtette miért hisztizett.

2009. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor a kislányom szokott be a bölcsibe, akkor kezdett hisztizni. Rájöttem, hogy utánozza a csoporttársát. Esetleg nincs a csoportjában olyan, aki ugyanígy viselkedik?

Én kimentem a szobából, de előtte elmondtam neki, hogy Anya erre nem kiváncsi, és hisztis gyerekkel nem fog játszani. Abbahagyta pillanatokon belül.Sok sikert!

2009. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha félsz, hogy kárt tesz magában akkor ne zárd rá az ajtót csak ültesd le egy sarokba és nézegess rá néha, se játék semmi amivel el tudná magát foglalni. Egy idő után megnyugszik magában. Az egyik barátnőm lánya is ilyen hisztis, rugdosódik, a földhöz vágja magát, mindent dobál, nem lehet vele bírni. Az anyja leültette az ajtó mögé a sarokba, ahányszor kijött annyiszor vittük vissza hol ő hol én, a vége az lett, hogy álomba sírta magát, elfáradt a nagy hisztiben. Fél óra múlva felébredt és mintha kicserélték volna. Nyugodt volt, jött bújt, ölelgetett az anyját, engem is. Már többször ültette a sarokba, náluk ez bejött. Próbáld ki hátha nektek is eredményre vezet. Sok sikert!
2009. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!