Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A triciklit hany honapos...

A triciklit hany honapos koraig szerette a kisgyereketek?

Figyelt kérdés
Kislanyom tavaszra 20 honapos lesz, nem tudom erdemes triciklit(amit en tolok majd) vasarolni vagy inkabb mar haromkereku kismotort?
2014. febr. 17. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
triciklit a mai napig imádja a lányom(4 éves).De olyant vegyél,amit már majd maga is tud tekerni a későbbiekben. Motorozni is imád .
2014. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindkettőre szükség van, és mindkettőt szereti is még mindig a lányom, aki most 3,5 éves.


Most vedd sztem a triciklit, idén ellesz vele, és majd amikor már szót is fogad, akkor vennék kismotort, mert pl. nekünk azzal volt pár meleg helyzetünk, és 2-3 nagy esésünk is. :-(( Én utálom a kismotort, de a lányom imádja, így mióta lefektettük a szabályokat, és be is tartja, azóta kicsit izgulva, de engedem neki.

2014. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok,motorral nekünk is volt baleset,melynek eredményeképpen két első foga kitörött.....
2014. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elég korán kapott triciklit, olyat amit át lehetett alakítani, mikor már tudta hajtani, levettük a lábtartót és a tolókart. ez 2 éves korában volt. olyat amit csak tolni lehet már ne vegyél, 3 kerekű kismotor is szerintem már felesleges, bár annyira olcsó, hogy nem igen bukhatsz vele.

nem is tudom, szerintem kisgyerekeseknél egy 2 évesnek a verdakészletében alap a tricikli is meg a kismotor is. emellé még egy rolit is vennék, vagyis mi vettünk, 2 éves korában, talán annak örült a legjobban :)

2014. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!