Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet az, hogy a 9 éves...

Mitől lehet az, hogy a 9 éves fiamnak két napja lefekvés kor és felkelés előtt enyhe hányingere van, fáj a feje, ami egy-két óra alatt elmúlik?

Figyelt kérdés
Tegnap nem ment iskolába, de már reggel 8-kor semmi baja nem volt egészen lefekvésig, amikor megint panaszkodott. Hányás-hasmenés nincs. Életemben nem hallottam "reggeli-esti" betegségről. Mi okozhatja?
2014. febr. 18. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Iskolai stressz? Fél az osztálytársaitól, tanártól, dolgozattól? Valóban valami betegség lappang benne? Front miatt? Iszik eleget? (javaslom a diétát, ha beteg nem fog ártani, ha nem beteg akkor pedig rájön, hogy nem is olyan jó betegnek lenni)
2014. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éhségre gondolok, nem lehet, hogy vacsi után még újra megéhezik?
2014. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Iskolai stressz van, múlt héten két versenyen is volt. Iskolába járni szeret, tanáraival társaival jóban van. Ha este éhes, szokta jelezni, egyelőre más tünete nincs. Most elvittem iskolába, valamerre csak eldől a dolog. Köszönöm a tippeket, az igazságot talán tényleg a stressz körül lehet keresni.
2014. febr. 18. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan lelki oka van ez tuti,azért nem volt semmi baja mert otthon maradhatott,és este azért jön rá,mert tudja,hogy másnap iskola.
2014. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megerősítettétek a gyanúmat. Akkor marad a türelem és a megértés...
2014. febr. 18. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a stressz " nem jön be" ,akkor a másik ötletem az lenne,hogy elfekszi a nyakát...nyom valami ideget. nálam volt egy ilyen időszak,hogy enyhe hányingert éreztem amikor feküdtem,keltem. Masszírozás,párnacsere után megszűntek a tünetek. Talán érdemes lenne megnézni milyen pózban alszik... :)
2014. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!