Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggel felkelés után elkezdek...

Reggel felkelés után elkezdek edzeni éhgyomorra az lehet káros? Nem nagyon szoktam lefekvés előtt enni szóval full éhesen.

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod majd valószínűleg olyan erőbedobással csinálni, főleg ha még este sem eszel, amit pedig kéne. Szédülés, hányás akár ájulás is várható, szóval csak óvatosan. Vannak, akik így edzenek, de azoknak legalább megvan a normális étrend, azaz a lefekvés előtt 2 órával való étkezés.
2013. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lefekvés előtt kb 3 órával vacsorázok de nem eszek túrót meg ilyesmi fehérjeforrásokat lefekvés előtt.
2013. jún. 19. 10:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom olyan erővel csinálni de reggel nem tudok enni egyszerűen undorodom az ételtől felkelés után 3 óra múlva tudok enni csak.
2013. jún. 19. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért egy laza zabpehely fehérjekombót le lehet gyűrni, vagy min. egy sima tejsavófehérjét lehet inni, az is több, mint a semmi.
2013. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggel felkelés után egyél azért valamit, főleg ilyen melegben. Edzés előtt 1 órával kb. Egyébként lehet káros igen, mivel a gyomrodnak nem tesz jót hogy reggel éhgyomorra már edzel.
2013. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt szoktam csinálni, hogy 1-2 kiskanál cukrot megeszek meg 1 fél szelet kenyeret ennél több nem is menne csak hogy legyen kis energiám
2013. jún. 19. 11:57
 7/7 anonim válasza:
inkább szőlőcukrot egyél :) az gyorsabban felszívódik, és ad valamennyi energiát. vagy nem tudom mennyire engedi az idod ,de lehet jobb lenne akkor az edzest kesobbre tenni,bar teny ,hogy a reggeli edzes hatekonyabb , de azert valamit kell kajalni :)
2013. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!