Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újszülött és 3.5 évesnek...

Újszülött és 3.5 évesnek emeletes ágy? Volt aki előre gondolkodott?

Figyelt kérdés
Kisfiamnaak 70x140 ágy van, átalakítható, abban alszik. Arra gondoltunk, hogy taavasszal vennénk egy emeletes ágyat, a kicsi megkapná a nagyobbét. Ahogy nőnek úgy menne fel a nagy és lentre a kicsi. Szerintetek? Nyáron jön a tesó.
2014. febr. 19. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Emeletes ágyat soha nem vennék, igen sok komoly baleset volt már abból, hogy a gyerek éjjel felijedt és leesett, mert nem jutott eszébe, hogy fenn van. (Egy ismerösnek a 13 éves lánya került több hétre kórházba ilyen miatt)
2014. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Én sem tartom túl biztonságosnak az emeletes ágyat...főleg akkor nem,ha még egy viszonylag kicsi gyerekről van szó.

Mondjuk nálatok a nagy kb 5-6 lenne mire fel kerülne az emeletes ágyra,ugye?Az már nem olyan kicsi,de attól is függ hogy alszik.Unokaöcsém olyan éber alvó,hogy 4 évesen még nem tud sima ágyon aludni,legurul,sőt elgurul és észre sem veszi!Én 3 évesem már fél éve biztonsággal alszik ágyon.Mondjuk én így sem merném feltenni...

És amúgy nem zavarna addig az emelet?Nem tudom mekkora a szoba,de elég nagy egy ilyen ágy,légtérben is sokat elvesz.

2014. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem 5 évesem van, de nem tenném még őt emeletes ágyra. Mászkál éjszaka, kijár pisilni, stb, ő tuti leesne.

De biztos van olyan gyerek, aki megbízható ilyen szempontból.

Szerintem 3-4 évesen még kicsi hozzá.

2014. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Majd ha a kicsi 3 éves lesz, s bizzonsáhodan fel le tud mászni, mert ugye ott lesz egy létra ami 2-3 éves korig nagy veszélyforrást!

Most inkàbb egy sima heverőn vennék a nagynak, s ha a kicsi kinőtte a kiságyat, akkor emeletes ágyat

2014. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amúgy lehet kapni olyan ágyat,ami később emeletes ággyá bővíthető. 2-es


off:amúgy nem te válaszoltál egyik nap a kérdésemre?nálunk is ez a dilemma,és mi egy alsó kihúzhatós ággyal oldjuk majd meg.

2014. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Utolsó én nem láttam a kérdésed, mi volt az ? Hol lehet ilyen ágyat kapni ? Ilyet vadászom igazából, ami később emeletes ággyá alakítható. Nem akarunk annyi ágyat venni, azért nem veszünk most rendes ágyat a nagynak.
2014. febr. 20. 06:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 3 éves koromban kaptam emeletes ágyat és igen csak magas volt, nem olyan mint a mostani alacsony emeletes ágyak, nekem is az öcsém volt lent! Tisztán emléxem arra az időszakra, imádtam és sosem estem le, volt leesésgátló rajta!


Szerintem ha tud beszélni és megérti amit mondasz, nem szeleburdi, akkor nyugodtan. A lányom 2 éves, és jövőre (bár én az alacsony verziót), de venni fogok neki, hogy azon aludjon! Ha van ismerősötök (közeli) akinek van emeletes ágya, egy este aludjatok ott és nézd meg, hogy tetszik-e neki! :)

2014. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szeleburdi, sőt nagyon is megfontolt okos és értelmes. A létra egy darabig fel sem lenne szerelve, mint mondtam lent aludna, majd ha érdekli a felső szint mehet oda is. A kicsi meg még idő amíg belenő, de nem akarunk 3-4 ágyat megvenni, mert felesleges.
2014. febr. 20. 14:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk flexa galéria ágy van, ami átalakítható rendes ággyá is, meg bővíthető emeletes ággyá. Csak az ára elég húzós, de legalább nem kell több ágyat vennetek és jó masszív is.

Az én fiam 3és fél éves korától alszik fönt, nem esik le, nagyon szereti, van leesés gátló is, de mondjuk ő még éjszakára pelenkás, így a wc-re járogatás egyelőre kimaradt. A kistestvére pedig megkapta az ő rácsos ágyát. Ha kinövi, akkor bővítjük a galéria ágyat egy alsó ággyal, jelenleg polcok vannak lent, meg egy kis kuckó nekik.

2014. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincsen baj az emeletes ággyal,de hirtelen azt hittem az újszülöttet akarod belerakni alulra :D
2014. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!