Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány kg-ot hízott 3 és 4 éves...

Hány kg-ot hízott 3 és 4 éves kor között kislányod? Elsősorban azok érdekelnének, akiknek a lányuk 3 évesen 11 kg körül volt. Hány kg volt 3 évesen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

1 évesen 11kg

2 évesen 16 kg

3 évesen 19 kg

4 évesen 21 kg

5 evesen 23 kg.


3 évesen, 11 kg, az nagyon kevés. Csont meg bőr!

Lányom 1 évesen volt 11 kg, 83 cm, és nem volt köver, nem voltak hurkái.

Se nem kövér, se nem sovány. A kilója mindig megvolt a magasságához.

Barátnőm fia volt 3 évesen 14 kg, s rá mindenki azt mondta sovány, az is volt, csont, meg bőr, be esett szemek ...


Nem eszik rendesen a lányod?

2014. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, bár direkt írtam, hogy kiknek a válaszát várom.


Nagyon örülök, hogy anélkül, hogy tudnád hány cm, le csont és bőrözöl egy számodra ismeretlen gyerek. Szerintem meg a te 4 évesed tűnik enyhén túlsúlyosnak, mikor 6 évesen 18 kg-val engedik iskolába a gyerekeket. Nem megjegyzést vártam, hanem olyan szülők válaszát, akiknek a 4 évese nem 3-4 évvel idősebb súlyban van.


És hogy megnyugodjál, nem csont és bőr a kislányom, mert 92 cm volt csak 2 évesen.

2014. márc. 1. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom ugyan nagyobb , de 2 évesen 14 kg, 3 évesen 18, lassan 4 éves lesz, de még most is 18, sőt van olyan, hogy mág annyi sem, viszont centiban 10 cm nőtt egy éve alatt. Van viszont egy ismerős kislány, aki 3 évesen 11 kg körül volt és centiben is kb. 90 cm körül, most fél év elteltével hízott 1,5 kg, pedig sem sem eszik többet. Anyuka elvitte több helyre, de minden OK vele, egyszerűen ő ilyen.
2014. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3! Köszi a választ, ment a zöld kéz!
2014. márc. 3. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is 11 kg volt 3 évesen, most 4.5 éves, és 13 kg. Nagyon lassan növekszik (pedig már egész jól eszik), megyünk majd endokrinológiára (gyerekorvos javasolta), hogy nincs-e növekedési hormon hiánya. Csont rtg-t néznek valami speciális módon. Egyébként szerintem kutya baja, csak picike. kb 100 cm, szóval nem csont és bőr, csak filigrán. Én egyenlőre nem aggódok.
2014. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!