Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok a lenti futóbici...

Mit gondoltok a lenti futóbicikliről? Van esetleg valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Ha esetleg tudtok jobbat jobb áron, ne kíméljetek :)

Köszi a válaszokat!



2014. márc. 2. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
www.nikicabababolt.hu itt is vannak ennyiért akcióban :)
2014. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És jobbak, vagy jobb áron, mint ez?
2014. márc. 2. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi innen rendeltünk tanulóbicajt.Imádtuk és két gyereket is kiszolgált,pedig sokat volt nyúzva.

[link]

2014. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én amondó vagyok, hogy tulajdonképpen kidobott pénz. Nálunk egy pár alkalommal volt használatban, de csak azért mert nem volt még normál biciklije. Aztán kapott egy támasztókerekeset, amit szerintem csak azért használt mert a szülei kissé beszarik voltak. Aztán leszereltem a támasztókerekeket, ülés háta mögé seprűnyél. Párszor futottam vele keveset (és elengedtem közben), néhány elesés és felbukás, majd egészen hamar egyensúlyozás.
2014. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden elismerésem, ha kétévesen megtanult biciklizni...
2014. márc. 2. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem felesleges rá a fék. Csak útban van. Úgyis lábbal fékeznek még 4 éves korban is.

A fiamén elöl-hátul van egy kis sárvédő, az igen praktikus pl pocsolyákon való átszáguldákor.

Megtaláltam, Hudora névre hallgat, ilyen: [link]

A fiam a második gyerek aki nyúzza, unokahúgom "tekert" vele több mint 2 éven át, nálunk is már pont annyi ideje van szolgálatban. Most két hete kellett rajta csapágyakat cserélni, amúgy teljesen jól működik, strapabíró, erős cucc.

2014. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A féket leszereli az első időkre a férjem :)
2014. márc. 3. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!