Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom csúnyán köhög....

Kislányom csúnyán köhög. Főleg akkor jelentkezik ha szaladgál és amikor alszik. (Alvás közben "hörög" dobálja magát, néha horkol! ) Mitől lehet ez? Kihez vihetném, hogy elmúljon a köhögése?

Figyelt kérdés
Kislányom egymást követően 2x volt megfázva és azóta sem múlik el a köhögése.Nem annyira és olyan sűrűséggel mint amikor az ember az influenza végére ér és köhög de szeretném ha végleg elmúlna.Több orvosnál is voltunk már ezzel(gégésznél is) de alapjaiban "egészségesnek" állapították meg.Kaptunk már köhögésre szirupot, most augmentint szedünk de semmi válltozás.A párát is néztük, hogy nem-e száraz vagy párás a levegő... Nem tudom hova vihetném ahol meg tudják mondani ennek az okát és megszűntetnék...
2009. dec. 12. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezzel küzdök én is már régóta.Orvostól-orvosig hordtam a fiam, semmi baját nem találták, most ahogy nő úgy marad el a dolog.De hogy mi ez arra még az orvosok se mondtak semmit....Bocsi,hogy nem tudok segíteni, csak azért írtam hogy nem vagy egyedül,én már szinte mindent próbáltam, de vissza-vissza tér.
2009. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
mi is így voltunk a kislányunkal, vettünk inhalátor gépet de nagyon JO . ezt ajánlom neked is és persze a gyogyszereket amiket írtál(augmentin). majd utána nézek a gépnek hogy mi a neve ,márkája.
2009. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem akarom elhinni, hogy manapság az orvosok "semmit" nem érnek.Tisztelet a kivételnek!De nem sok kivétellel találkoztam életemben.Mondjuk nem vagyunk egy beteges család, de amikor kellene akkor sincs semmi:-((
2009. dec. 12. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a sószobát próbáltátok már? Az én fiam 7,5 éves és ez az első ősz hogy nem volt még beteg az óvoda 4 évét végig betegeskedtük ugyan ilyen dolgokkal nem volt könnyű, de kinőttük.
2009. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A sószobát még nem próbáltuk.Az én kislányom 5éves volt a nyáron.Milyen a sószoba? Csak gyerekorvosoknál meg gégészeten voltunk.Különféle köhögéscsillapítókat szedtünk meg augmentint de nem hoztak sikert.Még alergia vizsgálatra gondoltam hogy esetleg... Kutyánk van madarunk meg hörcsögünk persze külön légtérbe rendes tartási körűlmények között.Nem tudom...
2009. dec. 12. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgálatra, vérvételre elvihetnéd még. Azok többet mutathatnak.
2009. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,tanácsot.
2009. dec. 13. 00:04
 8/11 anonim ***** válasza:

A sószoba nagyon jó, keress rá és rengeteg mindent olvashatsz róla, orrmandulátok meg van még, nekünk annak a kivétele is hozott egy kis javulást, esetleg érdemes lenne immuerősítőt szedni Pl.: Bronhowaxomont (recept köteles)

Mi is végig jártuk az összes allergia vizsgálatot, de semmit nem találtak és még vérszegény sem volt soha.

2009. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azóta már látta 5 külömböző orvos de már hányt a gyerek 2x 1nap míg végre megállapította az utolsó, hogy légúti fertőzése van és a hörgői beszűkűltek.Kaptunk gyógyszereket csütörtökig javulnia kell.Ha nem akkor tovább "utalnak".a Sószobát mindenképp kipróbáljuk.Köszönöm!
2009. dec. 15. 10:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, megvannak a manduláink:-)
2009. dec. 15. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!