Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak a bölcsisemre? A...

Mit adjak a bölcsisemre? A bélelt nadrág+ harisnyához meleg van

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne belelt nadrágot adj ra, hanem simat.....
2014. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy szimpla bélelt nadrágot,szerintem a harisnyához eleve meleg van ha napközben 10-12 fok van.
2014. márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2!

Egyszerűbb a bolcsiben a harisnyara egy szoknyát/rövidnacit húzni a bolcsiben. Lehpgalabb is mi igy szoktuk.

2014. márc. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

a kérdező nem a benti ruházatra gondolt hanem kintre....

elég a bélelt nadrág harisnya nélkül.

2014. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Huh, utolsó.... Tudom, hogy a kintire gondolt..... De ha ad egy harisnyát a gyerekre, egy sima nadrágot, elviszi a bölcsibe, ott leveszi a nacit es a harisnyara rahuz egy szoknyát/rövidnacit akkor meg van oldva a benti ruházat is. Itt 10 bolcsibol 10 igy van fel öltöztetve.....
2014. márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel sem bonyolultabb bélelt nadrágot melegítőre cserélni,akkor még 15 fokban is harisnyába megy a gyerek mert az egyszerűbb?? Én nem adok rá harisnyát ha már reggel 4-5 fok van mert mire kimennek 8-10 minimum lesz,tehát egy szimpla bélelt nadrágot kap,ez így van 2 hónapja az oviban,de előtte is ugyanígy csináltam a bölcsiben.
2014. márc. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nos, igen, az enyém abban megy, mivel lányról van szó es bent szoknyában szeret lenni. Zavar?
2014. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem már nincs harisnyás idő (persze szoknya alá kell, de bélelt nadrág alá már elég durva).

2 hete eltettem a harisnyákat. a bélelt nacikból sem azt a nagyon béleltet adom már rá, nálunk 12-13 fok van napközben, amit írtál azt 2-3 fokban adom rá :)

hétvégén már csak sima kord nadrágot vesz fel, de az udvaron beül a homokba, oda azért kell, hogy kicsit vastagabb legyen

2014. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom, egy sima nadrágot adok rá, zoknival, trikós body és hosszú ujjú poló és vékony kabát, sapka, ha adnak rá! :)


Bőven elég... Bélelt nadrágot 0 és 5fok között adtam rá, 5-10fok között még a harisnya kell, de 10fok fölött nem!

2014. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!