Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hozott már kellemetlen,...

Hozott már kellemetlen, vicces helyzetbe a gyermeked az oviban vagy a bölcsiben az óvónénik, gondozónénik előtt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 09:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan kék-zöld a lába és egyszer az óvónő kérdezte,h.hogyan sikerült még egy bibit szereznie,mire rávágta,h.apa agyonrúgdosott!!!

Azt hittem kettényílik alattam a föld! (soha,soha még egy fülhúzást sem kapott tőlünk) Nem kellett magyarázkodnom,mert az óvónénink tudta,h.kamuzik,de vér ciki volt!!!

2014. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Elküldtem,de a másik sztorit is le akartam még írni.

Egyszer rámnyitott tamponcsere alkalmával... Az öltözőben kérdezte a Máté barátját,h.az ő anyukája is szokott e valamit a s..ggébe tugni,mert az övé igen! Ezt nem óvónéni hallotta(inkább lett volna jobb)hanem 3 vagy 4 apuka! Nekem ilyen kedves kisfiam van!:-D

Neked milyen sztorid van?

2014. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Jajj,ez jó! :D

Nekem ma reggel mondja a gondozónéni, hogy a fiam azt mondta, hogy anyának nem büdös a feneke....azt hitem elsüllyedek...ilyet :D

2014. márc. 7. 10:04
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyooon jó! Nekem még csak nagyon picnyeim vannak itthon és még nem tudnak beszélni (17 és 5 hónapos), ilyen sztorim nincs. Hogy mire kell felkészülni, ha mennek közösségbe?! Uramisten!
2014. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az hagyján hogy mindent, de tényleg mindent elmondanak, de ehhez jócskán hozzátesznek, vagy másképp adják elő,ami bizony elég kínos tud lenni. Az én fiam kérdezett már tőlem olyat nagy társaságban, hogy mamához megint jön az a néger bácsi?????
2014. márc. 7. 10:26
 6/19 anonim ***** válasza:

1-2# vagyok! A néger bácsin behaltam:-D

Amúgy rengeteg sztorink van,amit írtam az az elmúltam az az elmúlt 2hét gyümölcse! Nem lehet felkészülni,mert nagyon profik ám szivatás terén!:-D

A boltban a pukiztál anya?a leggyengébb eset pl.!

Agyalok egy kicsit,aztán jövök vissza,csak hogy rákészüljetek a szivatásokra lelkileg,bár kikerülni úgy sem tudjátok hi-hi!

2014. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Jöhet minden!Én a 2 gyerekem minden vicces beszólását írok, néha ha elővesszük sírva röhögünk. De ilyen cikis helyzetbe még nem sokszor hoztak, ez a mai volt a legdurvább. A puki nálunk is téma, ha büdös van, csont nélkül rám kenik (?). :D
2014. márc. 7. 10:41
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja, igen, olyan volt még a bölcsi elején h rossz polcra nyúltam, másnak a kis cipőjét vettem ki, a fiam értetlenkedik h mit csinalsz anyaaaaaa??? Aztán hetekig kérdezte öltözés közben,más szülők jelenlétében, hogy most kinek a cipőjét visszük el?
2014. márc. 7. 10:44
 9/19 anonim ***** válasza:
Ami szerintem örökre benne marad az a kisfiam első napja az oviban.. Legszívesebben ott helyben a folyosón elástam volna magam :) Az én hibám főként ami történt, akkor nagyon égő volt, most már röhögök rajta :) Szerencsére soha többet nem fordult elő. A részletekbe nem mennék bele mert eléggé égő meg durva , de a lényeg, hogy oda adtam őt az óvónéninek és a drágám nem egészen úgy köszöntötte olyan szavakkal az óvónénit mint más kisgyerek :D
2014. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kisfiam, aki jó evő, mégis inkább magasabb, vékonyabb, izmosabb testalkatú (apukájára ütött ebben).

Reggel lekonyolut szájjal ment ova az óvónénihez, hogy:

"- Juditka gyorsan adjál nekem valamit megenni, mert anya nem ad semmit. Azt mondta, hogy délutánig nincs evészet. Én nem akarok éhes lenni! Segítsél rajtam!"


(valójában arra vonatkozott a tiltásom, hogy reggeli helyett ne a délutáni tornaóra előtti szőlőcukrot egye meg, hanem normálisan reggelizzen, hogy ne legyen éhes)


Boltban vásároltunk legutóbb, még néha beül a kosárba (kiscsoportos). A pénztár előtt hosszú, tömött sor, amikor nagy hangon elkezdi:


"- Anya, ha hazamegyünk akkor takarítani kell, ugye? Én takarítok, én porszívózok. Fel kell mosni a wc-t is, mert az böááá egy nagy büdös bűzbomba, de majd én megcsinálom. Mindig én szoktam porszívózni anya, ugye? Hogy ne legyen a szőnyegen ott a sok piszok, ha jön valaki"

:)

(együtt szoktunk porszívózni, mindig megengedem neki, hogy ő is csinálja és persze hogy nincs kosz sehol és nem csak akkor takarítunk, ha jön valaki, csak mindig amikor takarítunk, akkor szoktam neki mondogatni, hogy fontos a tisztaság, hogy ne legyen büdös, meg ha jön valaki lássa, hogy milyen szép rend van nálunk stb.)


Legutóbb az óvónéni mesélte, hogy arról beszélgettek, kinek mivel foglalkozik az anyukája, apukája stb.

A kisfiam válasza:

"Anya megy az irodába és csak ül. Nem dolgozik semmit. Én mentem és megnyomtam a gombkat helyette, így, hogy NYOM NYOM, nem ő csinálja. Csak ül és várja a nyomtatót és aztán megyünk és felvesszük a pénzt.

Apa mindig csak repül, nem dolgozik semmit se, nem jön haza, hanem telefonon mondja, hogy majd hoz kakaót."

:)

(a valóságban banki elemző vagyok, a férjem pedig külföldön dolgozik, repül is sokat és valóban sokat van távol, skípe-on videóbeszélgetnek gyakran és mindig megígéri neki, hogy hoz kakaót, csokit, labdát stb.)


Arra a kérdésre pedig, hogy ő mi szeretne lenni, mit szeretne dolgozni, ez volt a válasza:

"- Megyek Ghánába és Ausztriába anya és ások neked pénzt."


Aranyosak, ahogy így átértelmezik a dolgokat.

2014. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!