Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 naponta kakil, mitől lehet?

2 naponta kakil, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom 2 naponta kakil és nagyon keményet!Mindent kipróbáltunk már,de semmi nem használt csak egy ideig!Most a doktornő tanácsára napi 2* 5 ml laevolacot adok neki,de ez sem használ!nem egy nagy evő és elég sokat mozog!Létezik,hogy mindent felhasznál a szervezete?Mert amikor 2 nap után van végre kaki,akkor se az a hatalmas mennyiség!1 éves kora óta ezzel küzdünk!
2014. márc. 7. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
nehezen kakil? fájdalmas, szenvedős a kakilás vagy megy neki könnyedén?
2014. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fájdalmas neki és elég nehezen is megy...sokszor bereped a popsiaj.1Éve küzdünk ezzel!Most viszont beszéltem a doktornővel és azt mondta ez nála normális,mert nem eszik rostokat és sokat mozog,tehát felszívódik a kajci,de akkor is aggasztó és rossz látni!
2014. márc. 7. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor tényleg nem a legjobb. önmagában az, h csak kétnaponta van és kemény, nem lenne baj, mert lehet, h valóban nagyon jól hasznosít, de ha szenved tőle, akkor azért meg kellene próbálni rásegíteni valami rostdús étellel. próbáljatok ki néhányat és meglátjátok, h mit hajlandó megenni és mi hatásos: búzakorpa (joghurtba, stb keverve), aszalt szilva v barack, gyümölcslekvár (a bolti dzsem nem jó, tényleg legyen benne gyümölcs), graham lisztből készült kenyér, stb
2014. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jók az ötleteid,csak ezeket már próbáltuk és nem hajlandó elfogadni már semmit!talán megpróbálom felváltva és keverve adni!köszönöm a válaszod! :D
2014. márc. 7. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
valami rost mindenképp kellene pedig, mert ez így nem jó, a hashajtózás meg hosszútávon beláthatatlan következményekkel járna. mindenképp az étrendjén kellene változtatnotok. nekem is volt ilyen problémám kamaszkoromban, nekem ezek segítettek. persze tudom, h egy kétévesnek nehezebb elmagyarázni, h fűrészpor ízű búzakorpát kellene ennie :-(
2014. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na igen ez a nehéz része!Iszonyatosan válogatós!!!!!
2014. márc. 7. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele együtt főzni, vásárolni. Hátha így szívesebben megesz rostos ételeket is.
2014. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!