Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen idos korig normalis,...

Milyen idos korig normalis, hogy naponta ketszer aludjon a gyerek?

Figyelt kérdés
Lanyom 15 honapos es meg mindig ketszer alszik. Ha nem engedem, hogy aludjon ketszer, akkor ejjel felebred, es 2-3 oran keresztul fenn van. Normalis ez?
2014. febr. 17. 22:35
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Persze,ő így igényli.Majd két éves kora után úgyis változik.Lehet hogy még hamarabb is.
2014. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen az én fiam is még kétszer aludt.Aztán szépen lassan,kb. 2 éves kora körül átállt a napi egyszeri alvásra.
2014. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van, hogy a 18 hós kisfiam 2x alszik még
2014. febr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő 1 éves kora után állt át a napi egy alvásra. A tiéd más, szerintem ez még normális. Észre fogod venni, ha már nem akar aludni délelőtt, alvás helyett majd dumál, játszik vagy a második (gondolom ez az ebéd utáni) elalvás nehezebben fog menni. Mi ekkor hagytuk el a délelőttit.
2014. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Akkor most kicsit megnyugodtam, mert eddig mindenki azzal nyuzott, hogy csak egyszer altassam, mert eleg mar neki, de nagyon ugy tunik, hogy nem.
2014. febr. 18. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem az összes ismerősöm avval jött, hogy már 1 évesen át kell szoktatni a gyereket az egyszeri alvásra.

az én fiam 2 éves koráig nagyon igényelte a 2szer alvást naponta és még utána is néha nem volt más választásom, mert annyira hisztis lett az álmosságtól. úgy voltam vele, hogy amíg megteheti és igényli, lerakom inkább kétszer.

azt próbáld megfigyelni, hogy a te gyerekednek mire van szüksége! húzhatod az időt egy kicsit játékkal, sétákkal, ..., de ha nagyon fáradt már, akkor lehet, hogy jobb, ha lerakod, mielőtt "kiborul".

2014. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!